Wpis z mikrobloga

@hobbyturysta TVN akurat nie dostaje 2 miliardów w prezencie z budżetu, więc nie wiem z czym masz problem. Jeśli takie paski dają im oglądalność to niech sobie puszczają, zawsze możesz zmienić kanał ¯_(ツ)_/¯
@smakowal_jak_kurczak Ależ Ty jesteś prymitywny.
Powiedz mi, jak w tej Twojej małej główce zrodził się ten pomysł że wszyscy przeciwko Tobie spiskują? Uuu, TVN to propaganda, lewactwo, szczepionki, covid, wolność zabierają.
Zdradzę Ci tajemnicę - nikogo nie obchodzi taka mróweczka jak Ty, a zamiast skupiać się na faktycznych problemach tego kraju to sobie walczysz z wyimaginowanymi chochołami. I to ja tutaj mam dorosnąć, ech...
@smakowal_jak_kurczak: A być może, bo żadna ze mnie alfa i omega - z racji że wykształcenie mam specjalistyczne w wąskiej grupie zawodowej.

Problemem tego kraju nie jest korupcja, tylko mentalność. Korupcja to jest objaw tej choroby spowodowanej przez to jak przeciętny polak łatwo napuszcza się na innych. Od dawna napuszcza się ludzi na siebie, ale teraz to już jest jakieś kuriozum - covidowcy, którzy wierzą że to jakiś spisek dziejów i