Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scomander: to moja 3 wykopaka i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby odrzucono mi weryfikację opisu.

Zazwyczaj mam opis niewiele ponad dolną granicę wymaganej liczby znaków, ale nie chodzi o ilość, tylko jakość :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Angel_of_death: to nie jest kwestia posiadania więcej niż jednego hobby, tylko dania potencjalnemu nadawcy kilku konkretnych punktów zaczepienia. Nie trzeba wspinać się po górach, nurkować, malować pejzaży i kolekcjonować znaczków jednocześnie.

Wystarczy po prostu opisać siebie w sposób umożliwiający stworzenie paczki, a taka przydatna informacja może być wszystko - miłość do herbatek/kawy, posiadanie zwierzatek/sympatia do zwierząt, lubienie świat, pieczenie ciastek, oglądanie kuchennych rewolucji, słabość do memow z pepe itd - to
@Shyvana faktycznie nie miałam z moim opisem problemu przy weryfikacji, ale jeden znajomy Mirek, który wysłał mi swój opis jest ciągle odrzucany. I cholera wie. Różowe paski dostają jakąś ulgę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@scomander:
Z tego co zauważyłem po swoim przypadku to trzeba dodać trochę detali. Dla przykładu: nie pisz tylko, że lubisz perfumy i kropa. Napisz, że lubisz perfumy grupy zapachów trawiastych, troche zielonych, kumaryna, wetiweria, lawenta, bergamotka.Tak jakby Pani wąchała mężczyzne 30 lat temu.
Wtedy opis przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scomander musisz się interesować więcej niż jedna rzeczą, żeby móc wziąć udział w wersji plus. Jak masz jedno hobby to nie akceptują opisu.


A tak pieprzycie. Można się interesować jedną rzeczą ale napisać o sobie coś więcej. Co lubisz robić żeby się odstresować, co lubisz jeść, co Ci się podoba, cokolwiek. Po to jest aspekt personalizowania paczki. Jak się nie podoba to można iść na wykopakę lite.