Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
Witam

Co to znaczy że mam błogosławieństwo do 35 lvla? Mogę to potem jakoś przedłużyć? Jaki set na początek nabyć? Mam 14 knight i mało co kumam z tej obecnej tibii.

#wykopots
  • 10
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@WolfSky: okej bo padłem już i widziałem że nic a nic nie straciłem więc chyba działa.

@Dziki_wieprz: niby tak ale od tamtego czasu mogło wyjść np przegryw set jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w jakie mieczywo celować na razie? Te z wuestu od komisarza ryby?
@Rolnikt: z zakonczeniem questu komisarza poczekaj trochę, ktoś ostatnio się skarżył, że poległ na 28 lvl, tam sporo tałatajstwa się pokazuje, od razu dookoła, więc nie załatwisz sprawy 1/1 ustawiając się w jakimś kącie.
Cowtana (miecz) jest dobra, bierz w ciemno. Wcześniej rozejrzyj się po skrzynkach na posterunku Ryby, wyhaczyłam tam niezły miecz, ale nie potrafię powiedzieć, czy to działa jak quest, czy taka fantazja jednorazowa była. Sporo się wala po
@szpecek: zależy, co kto lubi. Ja lubię myszkować po dziurach, spokojnie, bez pośpiechu, w sumie lvl jest mi potrzebny tylko do tego, żeby nie paść na zwiedzanej lokacji.
Znakomita większość graczy chce zrobić szybko-szybko questa, jeszcze szybciej expa i skille. Dla takich zestawienie drużyny to najlepsze rozwiązanie.