Wpis z mikrobloga

No i za co zdjęty ten wpis? Nikogo nie atakuję personalnie. Przekleństw kilka ale nie są niegodne z regulaminem. Który punkt regulaminu to łamie? Albo wskażcie fragment, to zmodyfikuję :P
Moderacja ma pierdyliard tego a jak zawistne shiciarstwo, którym nie pasuje zgłosi masowo, to nie czytają takiej ściany tekstu. To już standard u was, wiecznie usuwacie bez czytania, tylko patrząc po zgłoszeniach.
Wpis jest właśnie o chjlewie na tym tagu. O tym że spadł poziom przez spamujących naganiaczy. I dokładnie tacy ludzie to zgłaszają a wy usuwacie. Tylko potwierdza ten ściek o którym poiszę.

#bitcoin #kryptowaluty #gownowpis #zalesie #kiedystobylo
Opposition_Fuhrer - No i za co zdjęty ten wpis? Nikogo nie atakuję personalnie. Przek...

źródło: comment_1637770262zUKHOfvPv46j7hlSbWwiOV.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: Shiciarstwo zgłasza. I tak mi jebią po każdym poście. Ciągle mam usuwane nie łamiąc regulaminu, ale znani są z tego że bez czytania usuwają. Dwa zgłoszenia w 8 minut polecą, nie czytają takiej ściany i usuwają. A po kilku dostaję bana. Od tamtych rocznych się pilnuję, ale i tak mam usuwane.
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: To masz krótką pamięć, bo byłeś tu lata temu. Ile gadaliśmy o BTC? Ja miałem nawet swój tag w l którym od dawna już nie piszę. Nawet po nim widać ilość wpisów kiedyś i dyskusji pod nimi i jak spadało to w czasie.
Przecież wątki robiliśmy po 100 komentarzy i to była norma
  • Odpowiedz
@Vigonath: No właśnie widać jak odwróciłeś sens wpisu o 180st. i myślałeś że mi chodzi o to że mało ludzi tu jest. Bo nie czytałeś gimbusie. Swoimi wysrywami potwierdzasz to co pisałem. Przez takich jak ty normalni #!$%@?ą stąd. Czarnolisto.
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: Kiedyś tak, ale ile można dyskutować na ten sam temat.
Obecnie na świecie dzieje się tyle rzeczy, że Bitcoin czy kryptowaluty zchodzą na dalszy plan.

Pewnie można się przyglądać temu jak adopcja btc odbywa się w Salvadorze, ale na skutki tej decyzji będzie potrzeba kilku lat, aby się przekonać czy udało się odnieść sukces i btc może przynieść realne korzyści dla gospodarki.
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: Zainteresowanie Bitcoinem nie jest już takie jak kiedyś i jest wiele ważniejszych spraw. Wiele osób zostało przyciągniętych do BTC chęcią szybkich zysków, ale w tej chwili stosunek ryzyka do zarobku nie wydaje się atrakcyjny, więc ludzie przenoszą się na różnego rodzaju nowo powstałe tokeny lub na inne rynki będące w stanie zaoferować podobną stopę zwrotu.
Bitcoin nie jest też już tak atrakcyjny ponieważ nie jest już tak świeżą koncepcją i
  • Odpowiedz