Wpis z mikrobloga

Tomka dałoby się wizualnie przystosować,: zgolić włosy, brodę zapuścić, okular wymienić. Julka jest przyjemna, ale fakt że minus 10kg to byłaby lala (jesli tak jej dobrze, to chwała jej i nikomu nic do tego). Tomka jest mi mimo wszystko żal, bo niestety ma duże braki interpersonalne a nie ma 20 lat.. Julka znajdzie łatwo partnera, a on będzie musiał mieć szczęście żeby nie być w życiu samotnym. Mi się wydaje, że on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parampam82: patrz Adrian i Anita. Po tym co pokazał ten show teraz 2ki chcą takie 7,5 do związków. Opinia bardziej obiektywna.
@caramilla ale to prawda, bez tych loniaków serio typ mógłby mieć nawet +3 punkty.

Kurcze, ale jestem okrutna. Ale dobrze że to tylko wykop
@galileon: cóż Adrian był właścicielem wypożyczalni samochodów, bardzo sympatycznym człowiekiem, miał fajną pozytywną osobowość,może i miał dość sporą nadwagę, ale miał "to coś" czym zdobył Anitę, bo jak sam wyznał Anita była jego ideałem kobiety, a związku z tym facet stawał na rzęsach i dawał z siebie 1000 %, bo taką sytuacja zdarza się raz w życiu. Z wyglądu może i był 2/10, ale z osobowości i charakteru powyżej 5/10, a