Wpis z mikrobloga

ależ to #cro żre, dawno tak szybko nie podwoilem wkladu

#kryptowaluty


@ubog: moglby sie tu jakis ekspert wypowiedziec dlaczego to rosnie? co jest takiego fenomenalnego w tym coinie? nie robilem duzego researchu,
no i pytanie, jaki market cap spodziewacie sie max do konca miesiaca? 30 mld $ czy wiecej? (cena wtedy przekroczy mocno 1$)
@sajmen czy do 0. 5 to chol3ra wie. A czemu wyszczelilo? Bo to jest początkowa faza bsc. Swój łańcuch uruchomili na cro plus mają taki marketing że żadna inna firma i krypto nie ma.
@sajmen czy do 0. 5 to chol3ra wie. A czemu wyszczelilo? Bo to jest początkowa faza bsc. Swój łańcuch uruchomili na cro plus mają taki marketing że żadna inna firma i krypto nie ma.


@sarevok123: ADA też miała zajebisty marketing, a była i jest syf kojnem
to ze cos ma dobry marketing nie znaczy ze nie mozemy na tym zarobic :)
nie od dzis wiadomo, ze hype to najwazniejsza rzecz w
@sajmen: rośnie przez marketing, ostatnio wykupili nazwe hali LA Lakers na 20lat - teraz nazywa się Crypto.com Arena, oprócz tego Matt Damon w reklamach, cześć coinów zablokowana od wypłaty przez to że są na stakingu. no i zastanawiające, że bardzo szybko podpisali umowy np na karte z Visa. a na około 50c cro ma bodajze support
@sajmen: rośnie przez marketing, ostatnio wykupili nazwe hali LA Lakers na 20lat - teraz nazywa się Crypto.com Arena, oprócz tego Matt Damon w reklamach, cześć coinów zablokowana od wypłaty przez to że są na stakingu. no i zastanawiające, że bardzo szybko podpisali umowy np na karte z Visa. a na około 50c cro ma bodajze support


@ScapularNotch: jezeli taka Ada, ma 60 mld $ capu, Shiba, oraz Doge 30 mld
@sajmen nie no zgadzam się uważam że crypto.com może zawalczyć o MC z bnb. Więc spejsu tutaj jest dużo. Sam siedzę załadowany po kule i tylko się zastanawiam czy coś realizować czy czekac jeszcze.


@sarevok123: ja sie zastanawiam czy nie ladowac po same kullen, zaladowalem sie skromnie po cenie 0.70$, ale nie wydaje mi sie, ze hype, czy nagle crypto.com mialoby zwolnic. Podejrzewam ze beda dalej podbijac terytoria... a Market Cap
@sajmen też mam podobne przeczucia xhcoaiz pewnie chwilą korekty i ochłodzenia też jest wskazana. Tak, czy siak long term to może być ciekawa waluta. Ja narazie jestem 5x do przodu ()


@sarevok123: gz, mysle podobnie, long term, to bedzie dobra inwestycja ze zwrotami kilkukrotnymi jeszcze conajmniej, za duzy i zbyt nahajpowany projekt zeby mialo to szybko upasc