Wpis z mikrobloga

Zainteresowanie tym ama w #!$%@?


@Szubrawiec_wrocil: Orlen ma łeb do interesów, wydać kilka mln zł na ocieplenie wizerunku a tam 10 komentarzy z czego 9 obrażających, no chyba że się dzielą chajsem pół na pół no to wtedy opłacało się
  • Odpowiedz
@rbbxx: że co leki? Na zdjęciu wyżej faktycznie wygląda jakby brał jakieś leki ale to odrazu trzeba ama z takim robić? Ja wiem, że patologia na czasie ale aż tak?
  • Odpowiedz
@mikomarczyk:
Napisałbym coś niemiłego, ale kiedyś dostałem upominek od @orlen_lite więc się wstrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inb4, proszę nie brać do siebie negatywnych/obelżywych komentarzy (o ile takie się pojawią), gdyż tu nie chodzi o Pana osobiście, a po prostu o Orlen.
  • Odpowiedz
@rkadjar: @Ineedrest: @Tomasz200010: @Kroledyp:

Nie "sie sprzedał" tylko Orlen na aucie to pokłosie interesów i układów rodzinno-politycznych. Ojciec jest deweloperem z Łodzi, któremu zaczęło się wieść coraz lepiej po wyborach z 2015 bo zawsze było mu bliżej do PiSu. No i za śmieszne jak na Orlen pieniądze wraz ze świetnym układem z jedną z wysoko postawionych szych Volkswagen Financial Services (którą Mikołaj trenował w szkole jazdy) sobie startuje.
  • Odpowiedz
kto to jest? Za samą koszulkę z logo obajtka powinien się wstydzić.

Panowie. Orlen i pisowcy oligarchowie to #!$%@?, ale nie atakujcie ludzi sponsorowanych przez wielki marki. Atakujac sportowcow pudłujecie.
  • Odpowiedz