Wpis z mikrobloga

@Khozana: o, to znaczy, że właśnie wepchnęli ginekologów w szarą strefę. Pierwszą wizytę z potwierdzeniem ciąży będzie trzeba robić na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1190
@Khozana: Ja pierdziele, ludzie wyjeżdżajcie z tego kraju póki można. XD

Niech zostaną tylko stare baby i fanatycy religijni, zobaczymy jak utrzymają demografię.
  • Odpowiedz
@Khozana: wg mnie to bardzo dobry pomysl - bedzie mozna monitorowac czy pacjentka przyjmuje jakies leki, czy przyjmuje alkohol, ile miala ciaz/ile razy poronila, czy cos przed poronieniem jakos to indukowalo
  • Odpowiedz
@scietydrwal: uwierz, że każdy lekarz, zawsze przed przepisaniem leku, zapyta "Czy jest pani w ciąży?" i nie musi to być w systemie pacjenta. Wszyscy wiemy po co pojawia się taki rejestr.
  • Odpowiedz
@Khozana: jakiś mirek nawet o tym pisał kilka miesięcy temu, jak nie lat.
cóż, dzietność jeszcze bardziej poleci. w tym wypadku zastanowię się kolejny raz czy chce rodzic w tym kraju dzieci, a do 3msc a może i cała ciaza prowadzona za granica ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emulsja: ja się cieszę że mieszkam na granicy. W razie czego mogę przeskoczyć do polskiej kliniki obok i tam w świętym spokoju sobie taką ciążę prowadzić, choć nie ukrywam - nie planuję. To najbardziej uderzy w roniące kobiety, które chcą dzieci, a jak poronią to będą miały na głowie prokuratora. Odsetek poronień w Polsce jest potężny, bo dochodzi aż do 25%!
  • Odpowiedz
@broker: oczywiście, ale wiele kobiet wbrew pozorom L4 nie bierze, a także jeżeli któraś kobieta nie chce ciąży to zechce ją usunąć, a nie rejestrować i dostać prokuratora. Lub poronić i dostać prokuratora bo była zarejestrowana, ale po tygodniu poroniła.
  • Odpowiedz
@Khozana: faktycznie tragedia. Jak kobieta chce usunąć ciążę na wczesnym etapie to jej wystarczy prywatnie test z krwi bHcg. Po co ma iść do gina i słuchać bicia serca istoty, która chce zabić?
  • Odpowiedz
@Khozana: a bzdura, ze zawsze zapyta. Wielokrotnoe powtarzały się historie, ze lekarz zapisywał ciężarnej leki na padaczkę, które w ciazy są kategorycznie zabronione i potem rodziło się upośledzone dziecko.
  • Odpowiedz
  • 107
@Khozana smucą mnie strasznie takie wiadomości. Mieszkam sobie w tym kraju zabitym dechami od urodzenia, trudno się patrzy na to jak krzywdzą wszystkie kobiety. Traktują jak zwykłe inkubatory
  • Odpowiedz