Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
Ja #!$%@? rodzice mojej dziewczyny poprosili mnie żebym ogarnął ich gówniakowi kąkuter bo "muli strasznie młodemu" no #!$%@? nie dziwię się jak kupili mu GAMINGOWY monitor 144hz i gotowca z gtx 1050 i dyskiem TYSIONC GIGA!!! xD w mediaexpert. No i sobie zamulam przy tym komputerze i usuwam wirusy i ustawiam filtry w przeglądarkach tak żeby gowniak znowu nie pobrał bitcoin minera i z ciekawości patrzę czy w ogóle ma dobrze podpięty ten monitor no i okazuje się, że od półtora roku odkąd rodzice kupili mu ten syf to był podpięty do integry i jojczał że gry słabo chodzą XDD.

W sumie szkoda mi młodego bo jak te półtora roku temu starzy chcieli kupić komputer i pytali się mnie o opinię czy się znam to powiedziałem, że mogę mu dobrać części i złożyć i wyjdzie lepiej od gotowca to olali moje zdanie i stwierdzili, że kupią w mediaexpercie bo tam im przecież doradzą xD
#pcmasterrace
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Cromm: Nie mam absolutnie nic przeciwko gotowcom, szczególnie teraz, gdy ceny GPU są takie a nie inne, ale kupno PCta to jednak spory wydatek i za cholerę nie ogarniam czemu ludzie nie robią rozeznania w temacie i cały czas nabierają się na te beznadziejne zestawy z elektromarketów w których zazwyczaj znajdujemy badziewne obudowy i zasilacze, wolne dyski, RAM i stockowe chłodzenia złożone do kupy przez pracownika, który nie ma pojęcia o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cromm: zarzucisz link? Czegoś takiego szukam ostatnio. Jak jeszcze blokuje te #!$%@? okienka "czy chcesz dostawać powiadomienia z naszej gówno strony" to już w ogóle byłbym w raju