Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Babojadek: Przypomina mi się historia gościa, który został dosłownie połamany w jakiejś nielegalnej maszynie, w firmie zajmującej się śmieciami chyba. Ja to usłyszałem od kolegi jedynie ,który tam pracował. Jeden gość był w maszynie, a drugi wcisnął przycisk który uruchomił ją. Tej maszyny na zakładzie legalnie nie powinno być w ogóle. Nie wiem jak się dokładnie sprawa rozstrzygnęła, ale chłopak w szpitalu wylądował. Pracownik oczywiście był legalnie zatrudniony, tyle że maszyna
  • Odpowiedz
@Babojadek na czarno nawet moze sie domagac odszkodowania tak samo jak renty itp. To juz kwestie swiadczen zmienili w pracach na czarno. To janusz ma wiekszy problem ze zatrudnił na czarno a nie peaciwnik. I to pracodawca odpowiada za to ze zatrudnia bez umowy z tym ze to trzeba udowodnić by się nie wyparł po prostu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Babojadek: o, widze ze posmarowane altacetem, nic mu nie bedzie. Moja babcia mi zawsze mowi ze jak boli to altacetem posmarowac i przejdzie, tylko ja glupi biegam po ortopedach i fizjoterapeutach.
  • Odpowiedz
. Z racji tego że robi u Janusza na czarno, boi się iść do lekarza a co dopiero zgłosić się do szefa. Fajnie się żyje w tym świetnym kraju


@Babojadek: xD

multum możliwości pracy na legalu, facet wybiera prace na czarne bez ubezpieczenia zdrowotnego.

"Hehe, kilka stówek wincyj, a w ogóle to powinni tego enefzeta zlikwidować, wolność i korwin"

imadlo.exe

"Jak to nie mogę iść do lekarza?"


Szczerze, to facet sam
  • Odpowiedz
@Babojadek: Tu sie nie ma co smiac. Moze nie robie na czarno, i w sumie nigdy nie robilem, ale wiem jak to jest byc zniszczonym psychicznie i bac sie np. pojsc po podwyzke czy rzucic papierami, bo robota ujowa. W sumie nie wiem z czego to wynika. Spyerdolenie genetyczne, slabe wychowanie, mieszanka obydwu. Ogolnie nie poletzam.
  • Odpowiedz