Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: bez kitu, dlugo siedze na wykopie ale nie bylem swiadom ze tyle osob mialo taka patologie w dziecinstwie, po komentach widze ze sporo takich osob co w ogole kontaktu z ojcem nie mialy () ja mam to szczescie ze mam swietnego ojca, nie byl moze jakiś przytulas czy cos ale zawsze mozna bylo na niego liczyc
  • Odpowiedz
Jeśli jesteście źli na swoich ojców, że wam takich życzeń nie piszą, to weźcie pod uwagę, że oni są z pokolenia, gdzie "chłop to mioł być chłop", a jakiekolwiek uzewnętrznianie uczuć było niemile widziane u mężczyzn.
Więc mało treściwe życzenia urodzinowe są raczej wynikiem braku umiejętności niż złej woli.
Przecież nawet wśród facetów-milenialsow nieczęsto zdarza się tak rozwinięta inteligencja emocjonalna, a co dopiero u typa, któremu się dziecko rodziło w 1998. Janek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolan: Też tak właśnie pomyślałam, że nie byłam świadoma jak dużo osób miało beznadziejne dzieciństwo. Koszmarnie przykre to jest. Ja na szczęście mam kochanych rodziców i chociaż mieszkają bardzo daleko to mamy świetny kontakt
  • Odpowiedz
@dasvolk: dokladnie jest tak jak piszesz, moj stary wielki cwaniak i kozak bez uczuc i wgl taki twardy a ryczał jak sie wyprowadzalem z chaty i do dzis codziennie dzwoni zeby poprykac a tak to nawet przez tydzien slowem sie nie odzewal jak mieszkalem jeszcze z rodzicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: bo ma synalka sławnego i bogatego? myślisz że ojciec który ledwo wiąże koniec z końcem pisze takie smsy do córki/syna? Kręgi w których się wychował ten janekrapowanie to #!$%@? kręgi w których nie martwisz się o nic,zero stresu. SIELANKA. Nie urodziłem się w domu z czerownym daszkiem i nie wiem jak to jest ale mogę się tylko domyślać¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz