Wpis z mikrobloga

@OnePageTo: Pytają "czemu kamień zielony?". A może dziewczyna lubi właśnie ten kolor?
Ja mam od dłuższego czasu obsesję na punkcie jednego koloru i najchętniej wszystko bym w nim miała (kolor ścian, telefonu, laptopa, kurtki, sukienki, plecaki, samochód - czemu nie). Tym bardziej jakbym dostała pierścionek z kamieniem w tym kolorze to pewnie bym się cieszyła i cały czas w niego wpatrywała z zadowoleniem.

A co do koloru pierścionka - niektórzy mówią,
Mnie się podoba idea pierścionków z kolorowym oczkiem, ale akurat zielony to nie mój kolor, więc mając do wyboru ten lub klasyczny z brylantem, wolałabym dostać klasyczny.
Jeśli dziewczyna lubi zielony, to ten jest ok. Na pewno doceni że nie wziąłeś pierwszej lepszej propozycji z google : )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnePageTo: najważniejsze, żeby był w guście Twojej kobiety. :)
Ja osobiście uwielbiam zielony kolor, więc za kamień byłby duży plusik, mały kamień na dole ja uważam za ciekawe urozmaicenie, ale znowuż ja nie lubię w ogóle żółtego złota. Pewnie każdy coś by tu miał co lubi i czego nie :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnePageTo: Nie pytaj ludzi, serio. Ja podpytywałem ludzi jak im się podoba pierścionek, który wybrałem i prawie wszyscy zgodnie twierdzili, że dziwny, bo jak to czarne złoto na zaręczynowy.
A finał jest taki, że różowa zachwycona, a ludzie teraz mówią, że bardzo fajny, bo na żywo wygląda lepiej. Nie wiem czy tak myślą, czy tak tylko mówią. Najważniejsze, że różowa zachwycona.