Wpis z mikrobloga

Uwaga, #rozdajo!

Nazywam się Hubert Fryc i piszę. Debiutowałem kilka lat temu na łamach Nowej Fantastyki, później były kolejne opowiadanka tu i ówdzie, a w 2018 roku ukazała się moja pierwsza powieść pod tytułem "Szeptać".

Za 3 dni premiera mojej drugiej powieści. "Sztuka noszenia masek" to opowieść o trudnej rodzinie, o przeznaczeniu i o pisaniu. Sporo w niej lat 90. i początku 00., sporo w niej brutalności i smutku, jest trochę seksu i sporo rozważań na temat tego, że los jest nieodwoływalny.
Więcej o książce można przeczytać choćby tu, o -> https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4989871/sztuka-noszenia-masek

Chętnie rozdam dwa egzemplarze tej powieści, zwycięzców wyłonię drogą losowania. Plusować można do jutra, do godziny 21. (Zielonki nie mogą brać udziału, wiadomo.)

Chętnie też odpowiem na pytania dotyczące pisania. Jak to się zaczęło, dlaczego piszę - albo dlaczego, mimo że właśnie wydaję moją drugą powieść, wciąż kuźwa nie mogę się z tego utrzymać.

Zapraszam też na mój profil autorski, będzie mi bardzo miło, jeżeli ktoś go polubi i czasami przeczyta moje miniatury literackie, które tam wrzucam -> https://www.facebook.com/Hubert-Fryc-profil-autorski-2003462679957400

#ksiazki
#tworczoscwlasna
#chwalesie
Hubert_Fryc - Uwaga, #rozdajo!

Nazywam się Hubert Fryc i piszę. Debiutowałem kilka...

źródło: comment_1637602065UJkQTQsTBaKua1RvEjAOqp.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Hubert_Fryc: obiecuję, że nawet jak nie wygram to sięgnę po Twoją powieść :)

I trochę złośliwie napiszę, że Jaś Kapela też nie może utrzymać się z pisarstwa :P

Rób swoje :)

P.s. w liceum też marzyłem o tym, że będę pisał. Opowiadania pisane w ramach zadań domowych i sprawdzianów szły mi zadziwiająco łatwo. I oczywiście nigdy niczego poważnego nie napisałem. Nawet nie probowałem, bo łatwiej myśleć, że coś można nie sprawdzając
@Hubert_Fryc: a bym zapomnial o najwazniejszym.
pamietaj, ze ludzie od wiekow sa wzrokowcami. pamietaja to co widza.
wiec w ramach autopromocji moglbys dac DUZE zdjecie ksiazek, zeby klikajac na obrazek widac bylo autora :))
to pomaga w zapamietywaniu. plus zostanie w swiadomosci i jak ktos pojdzie do np. empiku, zobaczy ksiazke na polce, przypomni sobie - o! to tego miraska!
to moze kupi. A taka tycia miniaturka to wiesz... :)
@Hubert_Fryc gratuluję wydania kolejnej powieści! ()
Ode mnie takie pytanie - czy sądzisz, że pisanie można wyćwiczyć, czy jednak jest to kwestia talentu lub jego braku? Jak było u Ciebie - zawsze lubiłeś pisać i byłeś w tym dobry?
@ugluck: Kurde, byłem pewien, że wrzucam duże zdjęcie. Pośpiech szkodzi. Ale rada słuszna - w ogóle uczę się obsługiwać internety pod kątem marketingowym. Póki co, jak widać, bez powodzenia.

@cycu12: Jakby co, to mów, że napisałeś. Odpalam 50% z każdego egzemplarza kupionego przez Twoich znajomych.

@adormidera: Bardzo dużo można wyćwiczyć. Zmienił mi się pogląd na ten temat przez ostatnie lata. Kiedyś myślałem, że pisanie to jednak głównie talent i