Wpis z mikrobloga

@Atx0937: dlaczego niby z mojej niewysokiej pensji mają być łatane dziury spowodowane dekadami zaniedbań? Chyba cię ponosi chłopie. Składka musi być proporcjonalna do zarobków i taka właśnie jest, a dla tych którzy nie korzystają z gównousług publicznej ochrony zdrowia jest wręcz horendalnie zawyzona, w tym dla mnie.
@Atx0937: no to powiedź to tej kobiecie co robi za doradcę ;-)
ps: wskaźnik zgonów zaszczepionych też ministerstwo zdrowia podaje od początku pandemii ;-) od to tacy żartownisie w tej Polsce. A i wskaźnik ten rośnie lawinowo bo jeszcze na początku września podawali go w dziesiątych częściach procenta a teraz to już 3,6%
LOL to już nieaktualne. Nowe dane mówią o 4.5% ;-) tydzień ledwo minął
@Atx0937: śmiertelność wszczepionych to 27% wszystkich przypadków śmiertelnych z ostatniego tygodnia. Wszczepienie mamy na poziomie około 53% a Szwecja 67%
Patrząc tak na dane to szczepienie zmniejsza szanse śmierci o około 75% ponieważ mamy mniej więcej równą pulę zaszczepionych i niezaszczepionych. Innymi słowy warto się zaszczepić ale jak ktoś się nie chce szczepić to ja nie mam z tym problemu, najwyżej umrze.
pretorius - @Atx0937: śmiertelność wszczepionych to 27% wszystkich przypadków śmierte...

źródło: comment_1637605319BHx7lkVLfy1kfYEjWVUySL.jpg

Pobierz