Wpis z mikrobloga

@bronxxx: chłopie, masz tu konto 11 lat, więc zakładam, że nie jesteś już niestabilnym gimbusem i masz takie problemy? w dodatku boisz się napisać słowo "cipy"?
  • Odpowiedz
@henk: 1. To słowo to już jest mem. Tak samo penis - beniz, spisek - spiseg.

2. Moderacja potrafi mieć dodatkowy chromosom i z tyłka potrafi przywalić Ci usunięcie wpisu.
Chłopie, mnie usunęli, bo sam siebie nazwałem kmiotem. Powód: Obrażanie innych.

3. Środowiska, które mówią o równouprawnieniu, ale jednostronnym. A te środowiska zgarniają potem kapitał polityczny i finansowy. Masz 11 lat, że nie potrafisz myśleć dalekowzrocznie? Mam nadzieje, że
  • Odpowiedz
Tak to sobie można pisać na kremie do tzipy, a nie produktach dla wszystkich!


@bronxxx: W sumie to trochę beka ze wszystkich tych produktów polecanych T Y L K O dla kobiet, lub T Y L K O dla mężczyzn. Trochę prycham, kiedy widzę całą powieść o tym, że od picia jakiejś mieszanki wody z cukrem zaprawionej kilkunastoma procentami koncentratu smakowego nagle dziunia stanie się miss universum, a typ po
  • Odpowiedz
Tak to sobie można pisać na kremie do tzipy, a nie produktach dla wszystkich!


@RAKU19: A jak się to ma do tego, że


Tak to sobie można pisać na kremie do tzipy, a nie produktach
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: nie żadna beka tylko skalkulowany, sprawdzony i działający marketing. Od napisu na kartonie 10 000 Karyn poczuje się pięknych i zdrowych, a słownie jeden wykopek zesra się w internecie. Matematykę zostawiam tobie
  • Odpowiedz