Wpis z mikrobloga

Halo #4konserwy, zrobiliście ostatnio milion wpisów o Rittenhousie ale jak powiedział u Tuckera Carlsona, że popiera Black Lives Matter to nagle cisza?

Friendship ended with Kyle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/kyle-rittenhouse-blm-interview-aquittal-b1961899.html

#usa #blacklivesmatter #rittenhouse #foxnews #bekazprawakow #bekazpodludzi
Prezydent-Camacho - Halo #4konserwy, zrobiliście ostatnio milion wpisów o Rittenhousi...

źródło: comment_1637579459yPZeyFvmzfDO2ovU2zXtyX.jpg

Pobierz
  • 30
Wykopowi rasiści widzieli w nim jednego z nich


@Prezydent-Camacho: Przepraszam bardzo, ale o czym ty pi##dolisz? Co ma rasizm wspólnego w tej sprawie? Powtarzam: To lewackie media stworzyły tę "rasistowską" narracje. Kyle' był wyzywany, atakowany, bo lewackie media pi##doliły o rasizmie i mam nadzieje, że wyciągnie od nich miliony za te słowa i nienawiść skierowaną w jego osobę.

Żaden czarny nie był wmieszany w tej sprawie, więc jaki k#rwa rasizm?
Wykopowi rasiści widzieli w nim jednego z nich

Przepraszam bardzo, ale o czym ty pi##dolisz? Co ma rasizm wspólnego w tej sprawie? Powtarzam: To lewackie media stworzyły tę "rasistowską" narracje. Kyle' był wyzywany, atakowany, bo lewackie media pi##doliły o rasizmie i mam nadzieje, że wyciągnie od nich miliony za te słowa i nienawiść skierowaną w jego osobę.

Żaden czarny nie był wmieszany w tej sprawie, więc jaki k#rwa rasizm?


@Mr_3nKi_: nie
@Prezydent-Camacho: Nie jestem konserwą, ale to co się działo podczas tego procesu i to jak opisywały go media bezczelnie kłamiąc jest gigantycznym skandalem. Poza tym to akurat chyba dobrze świadczy o FOX i Carlsonie, że zdecydowali się pokazać coś co akurat nie jest zgodne z ich linią.

Myślę, że niezależnie od tego jakie ktoś ma poglądy, po dokładnym obejrzeniu tego procesu doszedłby do wniosku, że Kyle jest niewinny, a tylko chorzy
nie mówię o rasizmie w samej sprawie tylko w wykopowej narracji, robiono z niego wroga BLM, bohatera będącego przeciwieństwem Floyda itp


@Prezydent-Camacho: Z tym przeciwieństwem to akurat prawda, a co do wroga BLM to nie wiem, bo nie widziałem wpisy/komentarze sugerujące, iż jest wrogiem BLM, bo k#rwa ta sprawa nie miała nic wspólnego z BLM xD

Wiem, że według standardów wykopowych konserw uważanie, że czarni są gorsi to nie rasizm ale
@mowca_prawdy: Ale ja w ogóle nie kwestionuję wyroku i też uważam, że CNN i inni przesadzili z jednostronnością narracji.

Fox News i Tucker Carlson to po Trumpie największy rak niszczący Amerykę od środka i na pewno liczyli na coś innego w tym wywiadzie ale się nie udało. To jeszcze nie powód żeby ich chwalić.
@Prezydent-Camacho: Nie chwalę ich, wiadomo że próbują wykorzystać Kyle'a do swoich celów, co zresztą jego adwokat ostatnio powiedział w wywiadzie. Natomiast jak już wcześniej napisałem to jak media typu NBC, CNN, NYT czy WP próbowały zniszczyć tego chłopaka szerząc kłamstwa i próbując z niego zrobić rasistę po prostu nie mieści się w głowie.
@Mr_3nKi_: wiem, uwielbiacie tą statystykę z 50% przestępstw popełnianych przez mniej niż 10% populacji. Zadziwia mnie tylko, że wasza ciekawość zawsze kończy się na tej jednej liczbie i nie próbujecie zgłębić tematu i zrozumieć skąd to się bierze. Bo to, że np. czarni dostają większe wyroki za podobne przestępstwa to pewnie wymysł lewactwa? QAnon shaman dostał niższy wyrok niż czarna kobieta z teksasu, która po wyjściu z więzienia zagłosowała w wyborach,
@Prezydent-Camacho: Problem czarnej społeczności jest taki że ona nie dostrzega swoich problemów. Wszystko to wina białych i oni rzucają im bez końca kłody pod nogi. To narracja lewackich organizacji czy... różnego rodzaju religijnych szamanów zwanych pastorami na której budują fortuny. Tak ta spółeczność ma problemy z przestrzeganiem prawa. Chociaż problem jest głębszy i bardziej skomplikowany niż to że są czarni czy bajki o rasistach czychających na potknięcie czarnego. Pytasz czy uprzedzenia
faworyzowanie przez uczelnie mniejszości nazywasz systemowym rasizmem więc nie ma nawet sensu odnosić się


@Prezydent-Camacho: przepraszam systemowy rasizm nazwaliście sobie "pozytywna dyskryminacja". To jest tak absurdalne że głowa mała. Ale dla "postępowego" świata nie liczy się to żeby wszyscy byli równi, i mieli podobne możliwości. Po co próbować polepszyć edukację biednych? Lepsze kontygenty jak w związku radzieckim. A jak ktoś to nazwie po imieniu? "Nie znasz się nie bedę z tobą
@Prezydent-Camacho śledziłem sprawę i ani razu nie trafiłem tutaj na komentarz, że jest wrogiem BLM. Wszyscy tu wiedzieli, że goście których zastrzelił byli biali. Nie wiem skąd masz takie wnioski, dziwny jakiś jesteś. Bijesz pianę dla bicia piany?