Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To, że dzięki rządom PiSu jesteśmy w czarnej dupie to inna sprawa, ale jak taki Niemiec przyjedzie do nas to się naje za grosze dosłownie.


@Kismeth: a to spoko, najwazniejsze, ze niemiec sobie zje. Polaczkom #!$%@? w dupe, niech patrza jak niemiec #!$%@?

@kfiatek_na_parapecie: ale to będzie jeszcze gorzej. Podziękuj panu jarkowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@d4r3k: Znajomy chciał się food truckiem postawić na jarmarku świątecznym. Po obliczeniu kosztów stałych (najem miejsca na jarmarku, media, koszt dodatkowych pracowników, i dodatkowe ubezpieczenie wymagane przez organizatora jarmarku) wyszło mu >18.000 zł. Po obliczeniu dodatkowej marży, jaką musiałby narzucić na swoje produkty, żeby koszty się zwróciły, stwierdził, że sumienie mu nie pozwala na takie ceny i zrezygnował z udziału.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@d4r3k: Jeżeli minimalna godzinowa stawka nie pozwala zjeść szaszłyka na jakimś podrzędnym jarmarku to znaczy się że coś jest nie tak z tymi zarobkami. Inna sprawa że płacąc 15 złotych za miskę żurku albo 38zł za szaszłyka oczekuję że mi przyniesie go kelner do stołu, w porcelanowym talerzu i skonsumuje go w eleganckiej restauracji a nie z papierowego talerza na mrozie jak jakiś bezdomny.
@d4r3k: Zastanawia mnie jak duże są te porcje, bo jakość to wiem, że marna. Naokoło jest tyle restauracji, niektóre wysokiej jakości - w każdej zje się lepiej, więcej i taniej.

Nie tylko we Wrocławiu jest taki szajs, nawet nie tylko w Polsce (video rel.). Winę należy zwalić na władze. To ma być atrakcja, promocja miasta. Powinni wystawiać ich za darmo, albo chociaż brać jakiś procent z zysku, a dobierać wystawców powinna
p.....o - @d4r3k: Zastanawia mnie jak duże są te porcje, bo jakość to wiem, że marna....