Wpis z mikrobloga

@maniek74: Ciąg dalszy serialu. Z jednej strony znowu szansa na złapanie niżej akcji, z drugiej ten kurs nigdy nie odpali, jak ta sprawa będzie wracać jak bumerang. Chyba znowu będą się odwoływać?
@maniek74: jak tylko coś urosnie to Marszałek cos odpi3rdala. Jak pokazuje historia to często te kary są niezasadne lub znacząco przesadzone. On ma jakiegoś fioła na punkcie mobruka
@maniek74:
Ja mobruk mam i trzymam, kupowany właśnie kiedy Marszałek się odpalił ostatnio z tymi 70mln i źle na tym póki co nie wyszedłem. Ten marszałek to twardy przeciwnik ale zawsze przegrywa xD Także pewnie i tym razem tak samo będzie. Po prostu jak masz tą spółkę to w ryzykach załóż tego marszałka, że on będzie i tyle.
Ja już mam sporo mobruku, jakby spadł to jakichś 330-340 to może bym
@maniek74:
Nie jestem pewny czy muszą czy nie muszą, chyba musi być to zdarzenie o dużej prawdopodobności, żeby trzeba było tworzyć rezerwę, a napisali w komunikacie

rzekomo bez zatwierdzonej instrukcji eksploatacji składowiska.

Marszałek Województwa Dolnośląskiego wydał decyzję z rażącym naruszeniem prawa a także po raz kolejny nie zastosował się do wytycznych organu drugiej instancji


Także skoro ostatnio nie było rezerwy, to tym razem chyba też nie będzie. A po drugie rezerwa
On ma jakiegoś fioła na punkcie mobruka


@widmo82: Bys zobaczyl co sie dzialo z "niekontrolowanymi i przypadkowymi pozarami" ich toksycznych skladowisk stojacych kilka km od centrum miasta to bys sie nie dziwil XD