Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Po niespełna 24 godzinach od startu #wykopaka mamy pierwszą setkę zweryfikowanych uczestników. Szybkie statystyki dotyczące zweryfikowanych:
* w formule lite na tę chwilę weźmie udział 16 osób, natomiast w plusie 84
* 27 uczestników to różowe paski, a 67 osób to niebieskie paski
* średnia długość opisu w formule lite to 822 znaki, natomiast w formule plus 2519 znaków
* gdyby losowanie paczek odbyło się teraz, paczki powędrowałyby do trzech krajów
* w formule lite odrzucone weryfikacje to 36%, w plusie to 22%

Głównym powodem odrzuceń był zbyt ogólny opis. Starajcie się unikać ogólników. Jeśli lubicie np. sport, warto wspomnieć o tym, czy tylko go oglądacie, czy może też uprawiacie oraz jakie dyscypliny Was interesują. Jeśli grywacie w planszówki, nadawcę może zainteresować lista Waszych ulubionych pozycji lub chociaż kategoria/klimat gier, które lubicie najbardziej.
Używanie ogólników to jeden z minusów, na który najczęściej wskazywaliście w ocenach opisów Waszych par w ubiegłym roku.

Pozdrawiamy - ekipa wykoPAKI
  • 34
@wykoPAKA: problem przy rejestracji - po kliknięciu przycisku "połącz z kontem Wykop i dołącz" kółko kręci się już od kilku minut i nic. Halo, proszę mi to naprawić ( ͠° °)
@MojaPieknaRoslineczko:

bardzo szanuję, że odrzucacie zbyt ogólne opisy. W zeszłym roku trafiłam na gościa, który napisał coś bardzo mocno ogólnego, a na swoim Mirko pisał tylko o muzyce której słucha i nic więcej. Było ciężko.

Ja akurat specjalnie dałem dosyć ogólnikowy opis by mieć większą niespodziankę, bo oczekiwany prezent to od różowej dostanę, no ale jak musi być bardziej sprecyzowany to sprecyzuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)