Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Po niespełna 24 godzinach od startu #wykopaka mamy pierwszą setkę zweryfikowanych uczestników. Szybkie statystyki dotyczące zweryfikowanych:
* w formule lite na tę chwilę weźmie udział 16 osób, natomiast w plusie 84
* 27 uczestników to różowe paski, a 67 osób to niebieskie paski
* średnia długość opisu w formule lite to 822 znaki, natomiast w formule plus 2519 znaków
* gdyby losowanie paczek odbyło się teraz, paczki powędrowałyby do trzech krajów
* w formule lite odrzucone weryfikacje to 36%, w plusie to 22%

Głównym powodem odrzuceń był zbyt ogólny opis. Starajcie się unikać ogólników. Jeśli lubicie np. sport, warto wspomnieć o tym, czy tylko go oglądacie, czy może też uprawiacie oraz jakie dyscypliny Was interesują. Jeśli grywacie w planszówki, nadawcę może zainteresować lista Waszych ulubionych pozycji lub chociaż kategoria/klimat gier, które lubicie najbardziej.
Używanie ogólników to jeden z minusów, na który najczęściej wskazywaliście w ocenach opisów Waszych par w ubiegłym roku.

Pozdrawiamy - ekipa wykoPAKI
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MojaPieknaRoslineczko: No nie wiem ja myślę że mój właśnie był taki ogólnikowy, ale że można coś z niego wyłuskać, jak doprecyzuję to będę mniej więcej widział czego się spodziewać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Może będziesz wiedział czego się spodziewać, a może ktoś na podstawie tego szczegółu zainspiruje się i kupi coś innego fajnego? Dajmy na to, jeśli ktoś pisze, że lubi dany a-----l nie znaczy, że
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: rejestracja do wykopaki nie działa na safari, zarówno mobilnym jak i desktopowym. 3 razy próbowałem wczoraj, dopiero teraz usiadłem na kompa, przełączyłem się na chrome'a i poszło.
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: jak policzyć moje znaki z tego co chce i nie chce to wyjdzie koło 3000 znaków. Ale nadal czekam na weryfikację więc jak będzie coś nie tak pomnoże ten wynik razy dwa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz