Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem Mirki xD rozumiem, że ktoś poprosi mnie o przysługę ale #!$%@? xD

Koleżanka pisze do mnie o pomoc w składaniu mebli w całej kuchni w mieszkaniu, które jest remontowane. Mam mieć cały dzień #!$%@?, żeby to złożyć, a za pomoc i zmarnowany czas dostanę za to zupełnie nic xD jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby nie wiem jeździła na wózku i mieszkała sama, o nie nie nie xD będzie tam mieszkać z chłopakiem XDDDD Jakby no nie wiem, on tego nie mógł robić bo jakby nie patrzeć to oni tam będą mieszkać xD kazałem jej dzwonić do swojego chłopaka żeby to składał xD

Ja to bym się wstydził kogoś poprosić o pomoc i pisać że poskładasz sobie meble, ale nic za to nie dostaniesz xD Już bym wolał #!$%@?ć na siebie, że jestem debilem bo składam to bez instrukcji i zostaje mi 2137 części zapasowych.

Nawet nie wiem jak to tagować xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki ##!$%@? #p0lka
Pobierz PanCylinder - Ja nie wiem Mirki xD rozumiem, że ktoś poprosi mnie o przysługę ale #!$...
źródło: comment_1637523339qtQDZP7wG2KmpxAHiifZ6Q.jpg
  • 121
@PanCylinder: Fak, przypomniałeś mi kolejną - kiedyś panna znajomego zapytała mnie, czy przyjdę na panieński jej kumpeli puszczać muzę i robić drineczki (miałem akurat wkrętę w jedno i drugie na studiach). Powiedziałem, że spoko, niech mi kupi butelkę rumu i jestem do dyspozycji. Ona na to, że jak to, przecież powinienem tak po koleżeńsku, za free to zrobić. Powiedziałem, że z tej dobroci za poświęcony wieczór wystarczy mi flaszka za 50