Wpis z mikrobloga

Hejka, którą formę pracy uważacie za lepszą i dlaczego? Stoję przed właśnie takim wyborem i chciałbym zasięgnąć opinii
#homeoffice #pracbaza

Forma pracy

  • zdalna 78.0% (64)
  • stacjonarna 22.0% (18)

Oddanych głosów: 82

  • 7
  • Odpowiedz
@jVob: zastanawia mnie jak można się nad tym zastanawiać. Nie musisz oglądać fałszywych mord. Nie musisz szykować się do roboty, nie musisz tam jechać. Wstajesz drapiesz się po jajkach już już możesz pracować.
  • Odpowiedz
@jVob jak dla mnie to zależy. Jeśli firme masz pod domem i możesz w laczkach iść to stacjonarna. Jak masz dojeżdżać przez pół miasta i stać w korkach to zdalna. Jak masz kawalerkę i pracowałbyś 8h przy łóżku tom stacjonarna. Jak masz np. osobną sypialnię i pracujesz w salonie to luz. Jak potrafisz się zorganizować i nie rozprasza Cię nic w domu (np. netflix) to zdalna. Ja bym zawsze wybrała zdalną ale
  • Odpowiedz
@jVob: hybrydowa :-) jak pracowałem dłużej niż dwa tygodnie z domu mnie już psychicznie nie dawałem rady, pewnie dlatego że nie miałem osobnego pomieszczenia na biuro:F
  • Odpowiedz
Jak masz np. osobną sypialnię i pracujesz w salonie to luz.

@underneath: tak mam i się męczę. Szukam większego mieszkania, gdzie będę mógł sobie zrobić gabinet licząc, że wtedy wrócę do wydajności jaką miałem w biurze.
  • Odpowiedz