Wpis z mikrobloga

@guest: Strasznie drażniący serial. Ciężko znieść to jak się w nim społeczeństwo, ludzie zachowują przez to co się wydarza. Jak strasznie irytujące i nielogiczne są zachowania.
@guest: Ogólny pomysł na serial całkiem fajny, ale wykonanie to jest dramat xD Dość powiedzieć, że obejrzałem wszystkie odcinki w godzinę z hakiem, molestując klawisz do przewijania.
@guest: Eh pomysł był super, gdyby skupili się na "grzechu" i historii tych ludzi. Nawet bym te nieszczęsne efekty zniosła! Ale przez te absurdalne zachowanie społeczeństwa, streamera i tych nowych gangsta- księży nie wiem co oni chcieli osiągnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Btw scena błogosławieństwa tego młodego w 5 odcinku 10/10.. nawet się uśmiałam xD
Ale przez te absurdalne zachowanie społeczeństwa, streamera i tych nowych gangsta- księży nie wiem co oni chcieli osiągnąć


@darjahn: przez fakt iż była to koreańska produkcja - całkowicie to zignorowałem. normalnie bym się do tego przyczepił.
tutaj była po prostu reakcja "no tak, typowi azjaci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darjahn: wczoraj skończyłem … fajny serial ale zmarnowany potencjał … od razu widać ze to produkcja dla netflixa bo jednak normalne koreańskie produkcje kończą się tak że drugi serial to opcja a nie konieczność.
Niewiem jak można zrobić serial i zakończyć serial nic nie wyjaśniając
Mi bardzo sie podobal. Irytujace zachowania spoleczenstwa dla niektorych wynikaja po prostu z ,,trzezwego myslenia", ktore mamy nigdy nie bedac w takich sytuacjach. A pomyslmy chwile o wojnach, o tym jak ludzmi kieruje strach, poslusznosc wobec "autorytetow". Jak nazisci nie czuli zalu mowiac ze ,,wykonywali tylko rozkazy". Mysle, ze ukazany swiat po zetknieciu sie z wyrokami boskimi moglby tak wlasnie wyglądac. W przypadku Grotu, mozemy odniesc sie latwo do brutalnych, islamskich egzekucji