Wpis z mikrobloga

No i obejrzałem pierwsze trzy odcinki Koła Czasu. Jako osoba, która przeczytała wszystkie książki jestem trochę rozczarowany.
Przede wszystkim zniszczyli, bo tylko tak można to nazwać, jedną z moich ulubionych postaci, Perrina Aybara.
Mat Cauthon miał być hazardzistą, lekkoduchem i psotnikiem, który ciągle chce zbierać całusy od dziewczyn, a tu jest jakimś poważnym chłopem.
Wspominają, że Smokiem Odrodzonym może być każdy, nawet kobieta, a to przecież nie ma sensu i burzy logikę tego świata
Wyrzucili kawał historii i całkowicie pozmieniali wiele wydarzeń, oczywiście wszystko na minus, a nie na plus.
Znajdzie się w serialu kilka pozytywnych rzeczy, ale jak na razie jest dosyć słabo, takie 4/10. Zastanawiam się jeszcze, na co poszedł cały ten wielki budżet, którym się chwalili
#wheeloftime #koloczasu #seriale
  • 6
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Twoja ulubiona postać nadal żyje w książkach nie ma co się przejmować serialem, najlepiej oddzielić książki od serialu i dobrze się bawić przy obydwu.
  • Odpowiedz
najlepiej oddzielić książki od serialu i dobrze się bawić przy obydwu


@mprzemo: problem jest taki, że ten serialowy jest beznadziejny i nijaki

przecież to jest tylko na podstawie ksiażki, nie musi jej wiernie odwzorowywać


@giorgioborgio: no każdy spodziewa się odstępstw, bo nie da się przenieść dokładnie, ale czemu ciekawe postacie zamienili w takie zupełnie nijakie
  • Odpowiedz
problem jest taki, że ten serialowy jest beznadziejny i nijaki


@MorDrakka: jedyne rozwiązanie to nie oglądać, jest tyle innych rzeczy do oglądania, że nie ma co narzekać
  • Odpowiedz
@MorDrakka: zrobili tak, by serial mogl sie spodobac doroslej widowni. W ksiazkach na poczatku bohaterowie byli zbyt dziecinni, tacy niewinni nastolatkowie.
Juz komus tu pislaem, dzis nawet mlodziez zainteresowana fantastyka by tego nie kupila a co dopiero dorosla widownia.

A to serial wysokobudzetowy, by byc kontynuowany musi miec ogromna ogladalnosc. Wielokrotnie wieksza niz fani ksiazek.
  • Odpowiedz
@MorDrakka: No bez sensu z tym smokiem odrodzonym ze może być kobietą bo zupełnie wbrew logice i lore. Nie miałoby to sensu. Tez na to zwróciłem uwagę.
No ale sceny walki całkiem spoko, podobają mi się trolloki :)
  • Odpowiedz