Wpis z mikrobloga

Np. Floryda nie, i ma się dobrze


@Bogdan_Boner: ty też nie chorujesz na koronę, to znaczy że korony nie ma i nie umierają na nią ludzie?

no ale sam piszesz ze szczepionka zapobiega zarazaniu, wiec zachorowan tez powinni byc mniej, chyba ze klamiesz.


@Tranzystor_IGBT: nigdzie nie napisałem, że zapobiega zarażaniu, a że zmniejsza transmisję wirusa. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, a bierzesz się za epidemiologię. Nie za wysokie progi?
Mam nadzieje, że rok temu jak nie były dostępne szczepionki to nie chodziłeś do roboty i sam sobie zrobiłeś lockdown wtedy?



@Maffiozzo97: pracowałem zdalnie.

no to jak zmniejsza to zachorowan powinni byc mniej. Tymczasem rok temu w UK mielismy 33k zachorowan dziennie a dzis mamy 39k prypadkow dziennie.


@Tranzystor_IGBT: ile ofiar śmiertelnych i hospitalizacji, w porównaniu rok do roku?
zniw zmieniasz temat, bo twoj argument zostal obalony. Tak, jest mniej hispitalizacji i smierci dzieki szczepionce, nigdzie tego nie neguje. Widzisz? Przyznanie komus racji wcale nie boli.


@Tranzystor_IGBT: serio, naucz się czytać ze zrozumieniem. Dwa czy trzy razy pisałem, że dziś wskaźnikiem pandemii są nie zakażenia, a hospitalizacje i zgony.

A gdyby nie praca zdalna, to sam z siebie byś zrezygnował z roboty, bo covid?


@Maffiozzo97: tak, zrezygnowałbym.