Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Oni jeśli nie wylądują w Niemczech, to żadnych danych nikomu podawać nie będą. Jedyna szansa to tak, jak pisałem. Zostawić ich w lesie i poinformować że na przejściach granicznych mogą sami zgłaszać chęć powrotu do domu. Żadnych obozów, bo tylko ich zniechęca do powrotu. Najwyżej jak są uparci to umrą, ale to dorośli ludzie i sami odpowiadają za swoje życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: a wg ciebie kraj, w którym całe regiony żyją z turystyki, pozwoliłby żeby przez jego chyba najważniejsze lotnisko przetoczyło się kilka(naście) tysięcy ludzi bez dokumentów, narażając się tym samym na sankcje?
Bo nie wiem czy kiedykolwiek byłeś na lotnisku, ale te wszystkie odprawy, kontrole i procedury są regulowane przez prawo międzynarodowe. Więc to nie jest tak że samolot załadowany potencjalnymi terrorystami bez dokumentów odleci sobie z w #!$%@? ważnego
  • Odpowiedz
@Pabick: O WIDZĘ TYPOWY POLSKI KATOLICYZM
ZACYTUJĘ TAKIEGO KSIĘDZA SŁAWNEGO "RELIGIA TO NIE SUPERMARKET ŻE SIĘ WCHODZI I BIERZE TYLKO TO CO CHCE"

Kpł 19, 27 27 Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody.
  • Odpowiedz
@Pabick: MAM TEŻ TAKI

Łk, 14, 12-14
12 Do tego zaś, który Go zaprosił, mówił także: «Gdy wydajesz obiad albo wieczerzę, nie zapraszaj swoich przyjaciół ani braci, ani krewnych, ani zamożnych sąsiadów, aby cię i oni nawzajem nie zaprosili, i miałbyś odpłatę. 13 Lecz kiedy urządzasz przyjęcie, zaproś ubogich, ułomnych, chromych i niewidomych. 14 A będziesz szczęśliwy, ponieważ nie mają czym tobie się odwdzięczyć; odpłatę bowiem otrzymasz przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych».
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: Jedyna szansa to pisałem kiedyś o tym, ale myślę że się to nie uda. Wysłać na Białoruś urzędników z Niemiec i żeby tam prowadzili postępowania deportacyjne. Większa szansa że taki imigrant poda swoje dane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: no dobra, to skoro twierdzisz że linie lotnicze i Turcja złamały prawo lotnicze, to można było od razu jebnąć sankcjami i skończyć temat jeszcze w lato.
Ale jakoś nie widziałem żeby inne państwa odmawiały przelotu przez ich przestrzeń, albo zrezygnowały z tureckich lotnisk.
To co mówisz jest oczywiście możliwe, ale nie ma sensu. Erdogan może nie sra po gaciach, ale uwierz mi że jeśli EU uznałoby Turcję za kierunek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: no napewno jak usłyszą szprachanie to wszystkie zaginione dokumenty się magicznie odnajdą, a oni zgodzą się wrócić do swojej ojczyzny. Nie. To by się jak już bardziej rozjuszyło, a media po stronie Białorusi pokazałby niehumanitarnych Niemców, i problem by dalej eskalował.
  • Odpowiedz