Wpis z mikrobloga

@thority: Powiedz mi jedno. Czy uważasz że europejskie (i po naciskach onz w którym jest Rosja) służby nie są w stanie ustalić tożsamości Ahmeda? Ja myśle że są. Czemu Ahmed sobie wybrał tak a nie inaczej to już mnie mało obchodzi, może jest głupi zwyczajnie. Za granice uciekają zazwyczaj debile
Pytanie też, czy Turkish Airlines i Belavia miały faktycznie prikaz, by dokumentację prowadzić drobiazgowo i zgodnie z prawdą


@thority: To nie chodzi o żaden prikaz, kupujesz bilet to pokazujesz dane. No inaczej sie nie da
Czy uważasz że europejskie (i po naciskach onz w którym jest Rosja) służby nie są w stanie ustalić tożsamości Ahmeda?


@Niewiemja: a niby jak to mają zrobić. Jak to syryjczyk to nie utrzymujemy z nimi kontatków. Jak irakijczyk i spalił paszport to o ile nie był notoway to może być problem. Chłopie spora część tego świata to nie skomputeryzowany system z kawą z starbucks jak europa.
@thority: Nie o interes chodzi. To nie jest tak że jak masz interes to spisujesz a jak nie masz to nie spisujesz. Chłopie przecież Ty na siłe próbujesz teraz wymyślać jakieś teorie spiskowe. Chcesz kogoś sprawdzić to go sprawdzisz, przecież ci ludzie mają telefony chociażby
@thority: xD

No w #!$%@? trudne, o jakich zabezpieczeniach piszesz to nie wiem. Masz telefon, masz bilet a Ty dalej sie upierasz że nie da sie ich sprawdzić xD Nie mamy o czym rozmawiać bo sobie ubzdurałeś jakąś teorie i sie jej bezrefleksyjnie trzymasz xD
@Niewiemja: zależy, do jakich danych w telefonie chcesz się dostać. I jakiej klasy specjalistów do tego potrzebujesz. Wystarczy, że zamiast odblokowywania twarzą masz PIN i już się zrobią problemy.
Procedura ustalania tożsamości tylu ludzi będzie trwała długo. Pamiętaj też, że część z nich nie chce być zidentyfikowana i podjęła kroki w tym celu.
@thority: Ech. Czekaj. Ale Ty myślisz poważnie że oni sobie wsiedli do samolotu bez dokumentu tożsamości? Tak samo chcą sie dostać do Niemiec bez tego dokumentu? Po co? Chyba zdajesz sobie sprawe że bez niego to oni tam socjalu nie dostaną