Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: Lepiej wierzyć w zdjęcia od Baćki że im daje parówki? #!$%@? zerojedynkowe wykopki jak zawsze xD Część coś tam dostaje może, część pewnie nie, części pewnie silniejsi zabierają co dostali. Tam sie dzieje życie a nie bajka dla wykopków
  • Odpowiedz
Bo jakoś ze wszystkich relacji wynika


@WypadlemZKajaka: Ze wszystkich relacji też wynika że są tam sami #!$%@?ący kamieniami. Pokazywane jest to co sie sprzedaje, trzeba samemu pomyśleć żeby wiedzieć że na tym to sie nie kończy
  • Odpowiedz
przecież mają sklepiki i kebab w centrum logistycznym


@vin42: A hajs mają ze zbierania borówek po lesie i sprzedawania naszym pogranicznikom po tym jak zapłacili 4k usd za przyjechanie tam Baćce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
przecież mają sklepiki i kebab w centrum logistycznym


@vin42: A hajs mają ze zbierania borówek po lesie i sprzedawania naszym pogranicznikom po tym jak zapłacili 4k usd za przyjechanie tam Baćce

@Niewiemja: XD oni jadą do Niemiec z całym dobytkiem swojego życia typie, tam pieniędzy nie brakuje. Nie bądź naiwniakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XD oni jadą do Niemiec z całym dobytkiem swojego życia typie, tam pieniędzy nie brakuje. Nie bądź naiwniakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: Dokładnie xD

ech, niemiecki mech na pewno by im lepiej smakował, co.


@thority: Nie mam pojęcia co mi sugerujesz, nic takiego nie pisałem. Pisałem za to w pierwszym komentarzu o wykopowej zerojedynkowości, dzięki że ją potwierdziłeś
  • Odpowiedz
@thority: Chcą. A tam są same Ahmedy czy zabrali ze sobą jednak baby i dzieci które w ich kulturze są traktowane jak gówno i to chłop ma sie nażreć żeby móc rzucać kamieniem? Sprowadzanie tej sytuacji do tego że są tam Ahmedy #!$%@? co chcą sie dostać do niemiec jest debilizmem, tylko tyle chciałem przekazać. To nie o nich imo chodzi tylko o tych których ci Ahmedzi zabrali ze sobą, bo
  • Odpowiedz
@Niewiemja: ale wiesz, że nawet jak się zlitujesz nad dziećmi i matkami, to potem musisz im dostarczyć Ahmeda ojca, wujka, stryjka, siostrzeńca, zięcia, szwagra i brata, bo nie można przeciez rozłączać zapłakanych dzieci z ojcami/wujkami/stryjkami/itp.
  • Odpowiedz
@thority: Nie, nie musze. I nie chodzi mi o to żeby sie nad nimi litować tylko żeby zdawać sobie sprawe z tego że też tam są, niekoniecznie z własnej woli zamiast zerojedynkowo walić tekstami że są tam tylko chłopy co rzucają kamieniami. Oni w swoje baby też kamieniami rzucają
  • Odpowiedz
@thority: Taka ich kultura że te baby i dzieci są tam tylko propagandowo żeby przepuścić chłopów. To znaczy że im sie należy to co im zgotowali ci którzy ich tam zabrali?
  • Odpowiedz
@thority: Nikogo nie wpuszczamy na socjal, chyba że złożą wniosek. Ja nie o tym pisze. Po prostu zwracam uwage na to że są tam też ludzie którzy niekoniecznie chcą tam być i uczestniczyć w tym teatrzyku a wykopki raczej jeden za drugim by wrzuciły wszystkich do jednego wora
  • Odpowiedz