Wpis z mikrobloga

@thority: A czy ja jestem od rozwiązywania takich problemów? Powiem Ci szczerze że nie, płace podatki za to żeby ktoś mądrzejszy je rozwiązywał za mnie. Mnie po prostu boli nawoływanie do #!$%@? migrantów w momencie kiedy są tam ludzie którzy tak naprawde migrować nie chcą tylko są tam na siłe. Może jakby byli w naszym kraju to bym Ci mógł napisać co proponuje ale nawet nie są
@thority: To teraz Ty mi powiedz, jaką Ty widzisz opcje? Ja powiedziałem.

Co Ty chcesz zrobić? Wjechać tam i dać ruskim pretekst?

To nie Białoruś ma ich dane tylko linie lotnicze którymi przylecieli. Pytałeś co proponuje to rozwine - Olać całkowicie Baćke bo chłop jebnięty na głowe i rozmawiać z jego "przełożonym" i ludźmi odpowiedzialnymi za linie lotnicze z danych krajów + sprowadzić tam niebieskie berety żeby chłopy Baćki nie czuli
@Niewiemja: trzymać na granicy. Ja innej opcji nie widzę. Jak ich przyjmiesz to Łukaszenka sprowadzi kolejnych. Wyświechtane ale dalej prawdziwe. Nie wiemy, czego dokładnie chce ani on, ani Putin, bo że chce mitycznej "destabilizacji" to wiemy od 30 lat.

Ok i jak to widzisz? 10.000 imigrantów w tym zapłakane dzieci czekają, aż ustalisz dane jednego, który mógł lecieć z Bagdadu, ale równie dobrze mógł lecieć z Turcji, ewentualnie będzie to "uchodźca"
@thority: Putin to już Baćki ma dość tak samo jak i Europa kolego tym bardziej po tym jak Baćka nieswoimi rakietami straszyl i Władek musiał sie z tego tłumaczyć. Prosił o wsparcie i co dostał? "Weźcie tam przelećcie jakimś samolotem tam i z powrotem żeby pakt wypełnić i wracać do bazy"

10.000 imigrantów w tym zapłakane dzieci czekają, aż ustalisz dane jednego, który mógł lecieć z Bagdadu, ale równie dobrze mógł