Wpis z mikrobloga

@Nikita_Mazepin: Według mnie Vista Point najlepsza, a cały soundtrack chyba właśnie najbardziej klimatyczny ze wszystkich gier na rynku, szkoda że nie zdążyli gierki zoptymalizować jak należy, bo tak to wieczne stuttery których nie da się całkowicie wyeliminować nawet CP
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: mimo 8ż jestem psychofanem gothic tak w 1 i 2 soundtrack był dla mnie po prostu dobry. Nie chcąc się rozpisywać na ten temat to dlatego taki jest ten ST że względu jakim budżetem Kai dysponował. Czyli kuwa żadnym. Do G3 miał do dyspozycji całą orkiestrę i chłop wykonał jedyną mega mecz do G3.
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: Nie ma o czym gadać nawet, gdyby nie ten soundrack, to Gothica 3 przeszedł bym raz, odłozył na półkę i nigdy więcej do niego nie wrócił. Dzięki tej genialnej muzyce wracam do niego co roku.
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: dlatego boli tym bardziej stan w jakim wyszedł Gothic 3. Pomimo tego wracam regularnie do tej gry i muzyka + world design robią taką robotę, że nadal gra się przyjemnie. Gdyby do tego cała reszta pykła jak było planowane to ta gra byłaby w tym momencie legendarną na całym świecie.
  • Odpowiedz