Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy idzie wyjsc z depresji i nerwicy samemu? Nie mam żadnych myśli samobójczych ale czasami ataki paniki i totalny brak chęci do robienia nic innego poza leżeniem i oglądaniem #!$%@?. Zawsze byłem w #!$%@? ambitny sportowo i wyjechałem na studia za hranice a teraz nie moge sie za nic zabrać. Przerabiał to ktos samemu?

#depresja #nerwica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6198f2e21e9981000a57e305
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak: da się, ale na chwilę, później będą nawroty. Sama póki co działam na własną rękę. Bardzo mi w ostatnich dniach pomogła wit D. i podniesienie rolet, żeby światło było w domu. Serio.
Ja wiem, że depresja jest okrutna. Wiem, że pewnie za jakiś czas będzie znowu gorzej. Najważniejsze, to zdawać sobie z tego sprawę, że raz jest lepiej a raz gorzej z tą chorobą i wiedzieć, że za
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak często i jak długo masz totalny brak chęci do robienia nic innego poza leżeniem???? bo nie mamy organizmu stworzonego do wiecznego #!$%@? i jak po większych stresach, dużej ilości pracy potrzebujesz spędzić dzień w łóżku to normalne wg mnie. Nie wiadomo czy ci psychika mówii dość czy organizm: zrób morfologię, zbadaj poziom witaminy d!, zastanów się nad tym co jesz i czego może ci brakować, posuplementuj witD, magnez i
  • Odpowiedz