Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś informacje insiderskie dotyczące cen WPC w przeciągu najbliższego powiedźmy roku? Czy ceny wrócą jeszcze do "normalnego" poziomu (tak wiem inflacja ale głównie interesuje mnie cena surowca) jaki był na początku roku? Póki co odkąd przeczytałem na KFD, że surowiec do kreatyny zdrożał cztery razy to zrobiłem jej zapas - teraz interesuje mnie sytuacja na rynku białka.

#wpc #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Xandress: przeczytaj sobie wywiad sroczynskiego z gosciem z logistyki, ktory zajmuje sie frachtem morskim i jak obecnie wyglada sytaucja z kosztami kontenerow z CHin i ze kwestia czasu jest kiedy wróci do normalności bo patologiczna sytuacja nie będzie trwać wiecznie.
Twoja teza z dupy, że ceny sie utrzymaja jest faktycznie ... z dupy. I nie "wszyscy #!$%@?" tylko ty.
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: pierwszy kwartał 2022 nie wygląda kolorowo. Nie wiem kiedy ceny przestaną rosnąć, póki co praktycznie cała branża podnosi ceny białka. Ale wiem, że jak już spadną, to i ceny produktu zaczną spadać, choćby przez konkurowanie o klienta. W Polsce mamy sporo dosyć silnych marek, które będą walczyć o pozycję, więc to raczej pewne, że nikomu nie opłaci się utrzymywać wysokich cen. Niemniej jednak nie wiem kiedy ten absurd się skończy,
  • Odpowiedz