Wpis z mikrobloga

  • 106
W animowanym serialu na podstawie gierki dostałem bratobójczą rywalizację, kawał dobrej i bezwzględnej polityki, ciężkie jak ołów dylematy moralne i społeczne, bohaterów tragicznych, którzy są skazani na porażkę niezależnie od podjętej decyzji, wątek konfliktu starego umiarkowanego pokolenia z tym nowym, głodnym odkryć, wątek korupcji w relacjach władz z policją, obraz problemu narkotykowego na przykładzie dwóch sąsiadujących ale zdebilansowanych nacji i epicki soundtrack. Serio, dawno nie słyszałem w żadnej produkcji takiej muzyki.

Czapki z głów Riot.

#arcane #netflix #leagueoflegends #seriale
kmds - W animowanym serialu na podstawie gierki dostałem bratobójczą rywalizację, kaw...

źródło: comment_16374141653xsMNiPxrdYgnuIGoSfP37.jpg

Pobierz
  • 19
@kmds: to gówno, jesteś populistycznym widzem niskiego poziomu, jesli ciebie rajcuja cliffhangery.

opus magnus w serialu/ksiazce/filmie to stworzenie zakoczenia ktore ma otwarta konstrukcje ale pokazanie zakonczenia oficjalnego. Oraz zbudowanie go w taki sposob ze ostatni rozdzial mógłby sie potoczyc inaczej i mozna by go nie pokazac i wtedy bylby cliffhanger i widz/odbiorca moze sobie stworzyc teorie ale ostatecznie widzi jak sie potoczylo i potrafi to zaakceptowac ale wie ze sa lepsze/gorsze
@KoltajlPszeniczny: co ci tu przeszkadza? ze ludzie maja wolna wole i komentuja co chca? XD

@kmds: słowa to słowa, mam gdzies semantyke, syntaktyke, uzywanie "eufemizmów":.

Tym sie wlasnie roznimy, dla ciebie "poziom" to pseudo poziom, ja wiem czym jest prawdziwy poziom, ktorego nie masz. Szczegolnie jesli mowimy o poziomie w kwestii ogladania seriali xD no ale zyj w swoich snach

Albo jestescie glupi albo piszecie komentarze pod publike, jesli nie
@NewBlueSky: Ze #!$%@? o niskim poziomie a komentujesz famemma/topmodel i cholera wie co jeszcze


@KoltajlPszeniczny: komentuje co chce. Mówimy tutaj o poziomie w zwiazku z serialami.

Wiec powtorze pytanie, czego tu nie rozumiecie, bo jesli mam was uczyc czytania ze zrozumieniem to sobie odpuszcze. Wasze braki edukacji to nie mój problem.
W animowanym serialu na podstawie gierki


@kmds: w LoLa nie grałem (znaczy się parę razy zdarzyło mi się odpalić, także kojarzę, że jest tam taka postać jak Jinx czy Caitlyn), ale serial jest super. Bardzo ładna kreska, wciągająca fabuła, perspektywy na dalszy rozwój - czego chcieć więcej?

Ogólnie to strasznie żałuję, że film Warcrafta nie wyszedł, bo tam są tak #!$%@? historie, że z tego można by na lajcie zrobić hity
@kmds:
Tak moje posty czyta się z bólem bo mam gdzieś semantyke, sytaktyke, forme jezyka. Juz to wspomniałem. Jestem pół autystyczny, sram na forme komunikacji. A ty mi wyjezdzasz z niskim poziomiem xDDD jak wspomnialem twojni niski poziom serialowego ogarniecia. Az do liceum próbowałem czysto logicznie zrozumieć odmienne formy przywitania i w końcu uznałem że rozróżnianie form typu Ćześc, Dobry Wieczór, itd nie ma sensu, zachowanie ortografii nie ma sensu (jeśli
@kmds: pisze po 30 linijek, bo musze sie powtarzac. Ja cb nazwalem nieogarem serialowym (niski poziom) a ty mi sie prujesz o poziom mojej wypowedzi, na ktory mam #!$%@? i wiem ze nazwałem clifhanger gównem. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, to nie bede musial kazdego posta powtarzac.
@kmds: a co ci przeszkadza w tamtym tagu? xD tag jak tag. Dla mnie każdy profesor mógłby tam komentować i mi by to wisiało. nawet ten tag co był popularny z 6 lat temu o magicalu xD

A co do gramatyki itp to miej swoją zasłonę jak słynna memowa "ortografia" xD