Wpis z mikrobloga

Logika wykopu:

- siedemnastoletni dzieciak wychodzi z karabinem na ulice w trakcie zamieszek, żeby "bronić" innych i zabija dwie osoby + rani jedną: BOHATER, DAJCIE MU MEDAL!!!
- chłop popełnia śmieszne wykroczenie i zostaje za nie brutalnie zatrzymany i uduszony na chodniku przez policję, no ale jest murzynem: zbrodniarz, zwyrodnialec, dobrze że zdechł, tfu!

#usa #bekazprawakow
lysyzlombardu - Logika wykopu:

- siedemnastoletni dzieciak wychodzi z karabinem na...

źródło: comment_1637394367EgjBr2esNThu9lB1jRrBtY.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@TenTypZez nie, nie poudawałem głupka, po prostu wyrażasz się nieumiejętnie bo grupa =/= rasa a utożsamianie tych pojęć w takiej kwestii świadczy o twojej niekompetencji.

Zdanie na temat tej sytuacji mam podobne do ciebie, ale patrząc na to jak prowadzisz rozmowy i przeinaczasz czyjeś intencje wypowiedzi, to musiałem się Ciebie uczepić

@Gregory960 robię dokładnie to samo co on, czepiam się szczegółów. Przynajmniej nie prowadzę rozmowy w żaden konkretny sposób rzucając czysto ocenne
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: nie "pomagać" tylko faktycznie pomagał, dopóki półmózgi nie rzuciły się z dupy na kolesia z bronią, ale zgaduję że procesu nie śledziłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej sytuacji, gdzie jeszcze niedawno pół wykopu chciało dojechać młodego za oczywistą obronę własną, krytyka jaką tu prezentujesz nie zyska na popularności, ale trochę racji masz.

Rittenhouse'a ciężko nazwać bohaterem, bo chodzenie w takich okolicznościach z odkrytą bronią i
  • Odpowiedz
Prawda jest, że w trakcie zatrzymania został brutalnie potraktowany i zapewne przyczyniło się to do jego śmierci, raczej nikt nie popiera takich działań


@DywanTv: przeciez gosc mial w sobie cala tablice mendelejewa, a policjant dzialal zgodnie ze sztuka gdy zatrzymany nie wykonuje polecen
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: jeden byl gangusem, nacpanym tak, ze moglby 5 osob obdarowac. Drugi poszedl pomagac innym, a jak zostal zaatakowany to sie bronil - jak widac skutecznie. Nie dosc, ze wyeliminowal dwa chwasty to bedac uniewinnionym, niedlugo bedzie bogatszy o kilkaset milionow dolcow za te wszystkie pomowienia
  • Odpowiedz