Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vectus: oglądałem dosyć dużo filmów na temat odlewek i zawsze mówili że nie ma znaczenia, że po prostu psikanie trwa to dłużej i tyle. Nikt właśnie nie mówił żeby nie stosować przepsikiwaniaa bo krócej trzymają
to nie jest tak, że wykorzystujemy strzykawki do odmierzania, bo:
- dekanty tej samej pojemności różnią się między kolejnymi dostawami, zaś my chcemy odlewać 10ml, nie do zakrzywienia szkła w dekancie, gdzie może być 9,3 lub 9,6ml
- nic się nie rozlewa przy odlewaniu w porównaniu z metodą przepsikiwaniową
- przy odlewaniu większych ilości jest metodą prostszą i szybszą (mniej paluch boli przy dłuższych sesjach)
@vectus część Muglerow ma taką fajną opcję, że nie trzeba nic ciąć.

Z większości mainstreamu, który mam to jest bardzo ładny dostęp JPG, ADG, Guerlain, Lalique, Moschino, Davidoff. W przypadku Invictusa, 1 million lub Aqua Amara to trzeba siłować się i ściągać plastikowa obudowę nożem. Na pewno są jakieś dziady z którymi trzeba się siłować bardziej, ale to ktoś kto zjadł zęby na rozbiorkach powinien się wypowiedzieć.
Pobierz
źródło: comment_1637415885YEStoJfA93Qcm9L27Q79uh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vectus: jak flakon, atomizer nie jest nietypowy to praktycznie z każdego byś mógł
Poczytaj o przelewaniu za pomocą strzykawki
Ja byłem w tym zielony ale wystarczyło powiększyć dziurkę w strzykawce, włożyć ją w rurkę atomizera, docisnąć jakbyś chciał psikac perfumami i trzymać tak i jednocześnie odciągasz strzykawke i siup masz 20 ml soku w strzykawce w moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
docisnąć jakbyś chciał psikac perfumami i trzymać tak i jednocześnie odciągasz strzykawke i siup masz 20 ml soku w strzykawce w moment

@Zimnok: o kurde, tak sie da? Przecież to game changer dla mnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marmite: jak najbardziej, z tym ze czasami rurka w perfumach może być zbyt mała albo zbyt duża zeby tak odciągnąć więc trzeba otwór w strzykawce rozszerzyć z wyczuciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak się uda to 20 ml soku Wyciągasz w kilka sekund