Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 20
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Sobota, 20 listopada 2021. Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała. Słońce podniesie się dziś o 07:25. Świecić będzie 8 godzin i 14 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:39. Ciemna noc zapadnie o 17:04, ale gwiazd można wypatrywać od 16:20.
  • 15
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Moja kumpela przyjeżdża z towarzyszką na weekend do Poznania - pierwotnie na koncert, ale im odwołali, a że hotel opłacony i bilety kupione to po co mają się zmarnować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na nie z pyrą na talerzu. Smacznego
Pobierz
źródło: comment_1637415162omiDsRKP5wM5A32UPTX6Qo.jpg
Dobry wieczór,
przybywam po dłuższej przerwie. Trochę miałam pracy, do tego studia. Niestety to nie takie proste jak się zmienia branże xD W pracy podwyżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale taka prawdziwa, a nie, że sobie krzesło podniosłam (σ ͜ʖσ)

Przyjemnego weekendu wszystkim :)

Moje najnowsze odkrycie do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=2D5qjWZha54

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @