Wpis z mikrobloga

@PajonkMondry: a słuchałeś klawiatura w ogóle czy tylko słyszałeś? Mr beast i tym podobne frizy jadą na robieniu papki z mózgów innym ludziom. Igrzysk i chleba, tylko tego wam potrzeba. Rozrywka najniższego lotu, jakby życie opierało się tylko na sztucznych usmieszkach i super fajnych challengach. Masz się sprzedać, a później w zamian za siebie mieć hajs. Klawiatur oprócz technologii, która się fascynuje przemyca w swoich filmach wiele dającej do myślenia treści,
@yeyayeju: branie na poważnie twoich opinii grozi zarażeniem się zidioceniem

oczywiście wedle twojej zaburzonej logiki nie zniechęcam nikogo do czytania twoich wypocin (ergo nie mówię co mają robić) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grim-jack: moje opinie nawet nie są kierowane do twojej oceny. Odpowiedziałam na pytanie autora, a każdy mój następny ruch to wyłącznie odpowiedzi i to nawet #!$%@? nie do ciebie. Przykleileś się i drążysz #!$%@? swoimi wypocinami dodatkowo mnie odznaczajac, jakby ci się #!$%@? conajmniej wydawało, że nie mam głęboko w dupie twojego wysrywu. Nie rozumiesz jakichś prostych pojęć i nie potrafisz zaakceptować, że koło #!$%@? lata mi ta marna "rozrywka", przy
@smieszek321: tak, a ja pracuje w korpo, która pod #!$%@? żadnym pozorem nie #!$%@? wyssanych z palca akcji ekologicznych tylko dlatego, że PR. I święty mikołaj też istnieje.
A jak jakąś znana osoba robi coś dobrego, to musi oczywiście z kamerą w świetle reflektorów, bo wiecie, inaczej to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)