Wpis z mikrobloga

Rok kłótni o zapychającą się umywalkę. Niebieski wszystkich domowych sposobów próbował i pomagało na góra dwa dni, a to i tak nie do końca, po prostu trochę lepiej woda spływała ale i tak sie zbierała. Wieczny problem, ze to przez moje włosy (co pewnie akurat jest prawda, ale na łyso sie nie ogole). Kreta nie pozwalał, kij wie czemu, nie bo nie, kret to zło, rozwalisz odpływ. Zaleje szafkę bo kret na pewno rozwali ten odpływ. Trzeba fachowca wezwać, zobaczysz ile zapłacimy przez te twoje kudły! Dzisiaj poszedł do pracy na druga zmianę, #!$%@?, bo woda praktycznie stoi w umywalce. Jak tylko wyszedł przeczytałam do jakich odpływów kret sie nadaje. Plastikowy, jest git. Zgodnie z instrukcja zaaplikowałam krecisko i po 15 minutach cud nastał, woda spływa jak w funkiel nówce. Nic sie nie stało z odpływem, szafce tez nic. #!$%@? rok kłótni o taka bzdurę, gdzie mówiłam: kupmy Kreta.

Teraz tylko muszę wymyślić jak to odetkalam bez użycia Kreta, bo zamiast sie cieszyć z przetkanego odpływu, będzie mi marudził, ze ryzykowałam zalanie mieszkania. Ktoś ma jakiś pomysł? XD

Chyba, ze mu powiem, ze sama hydraulika wezwałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 115
  • Odpowiedz
@rudyba: No to może ja wyjaśnię i przestrzegę Cię: Kret krystalizuje się i osadza w rurach. Wiem co mówię - tydzień temu to przerabiałem. Po którymś z rzędu użyciu umywalka zapchała sie na amen. W odpływie był czop tak twardy, że nie szło tego skuć młotkiem. Oprócz tego wyżera uszczelki.

Kret raz na 5 lat ok. Ale jeśli masz ten sam problem co ja, czyli regularne dostawy długich, damskich kudłów to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rudyba: ja mieszkałam na studiach z samymi dziewczynami, jak uzylysmy kreta to tak włosy poleciały w dół że aż rura pękła XDDDD pan hydraulik powiedział, że wystarczy używać kreta regularnie, a nie raz na rok i nie będzie problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudyba: dostajesz chociaż jakąś rentę za zajmowanie się upośledzonym typem, czy mieszkacie w jakiejś zabitej dechami wsi w Polsce Z gdzie komunikacja w związku to lewactwo?
  • Odpowiedz