Wpis z mikrobloga

Witajcie kochani!

Z tej strony, Wasz incelebryta BlackpillRAW! Chyba znów mogę używać tego tytułu, bo znowu jestem singlem. Kontaktuje się z Wami z pomocą użytkownika @przegryw162cm z którym pozostaje w kontakcie poza Wykopem. Zniknąłem z uwagi na chęć odpoczęcia od tego portalu, a posiadanie konta sprawiało, że nie byłem w stanie i co jakiś czas się udzielałem.

Czasami scrolluje tag by mieć na oku sytuację w przegrywosferze. Rozstałem się z dziewczyną i myślę o ponownym założeniu konta. Poczyniłem równolegle sporo obserwacji blackpillowych którymi mógłbym się podzielić na tagu. Mam również nowe wątki fabularne by ożywić serię #harlekinydlaprzegrywow i wreszcie wrzucić zapowiadany odcinek OKD vs M0kebe. Widziałem również, że niektórzy z Was jak @Mystogan czy @Pucios87 tęsknią za moja twórczością. Pozdrawiam Was serdecznie w tym miejscu ()

Widzę jednak, że mój najwierniejszy fan, Pan @TrzyGwiazdkiNaPagonie co drugi post wstawia o mnie. Strasznie piecze, że nie udało się mnie wystalkować ( ͡ ͜ʖ ͡) So close, bro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

No nic. Nie wiem, czy już jest czas na wielki come back. Góra za parę tygodni się zjawię na tagu. Wyczekujcie mnie misiaki ʕʔ

Wasz incelebryta
Blackpill
RAW

#blackpill #przegryw #blackpillraw ##!$%@? #gehenna #afera
przegryw162cm - Witajcie kochani!

Z tej strony, Wasz incelebryta BlackpillRAW! Chy...

źródło: comment_1637305157EuAaijvrBgLqni3dhA2bnp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz