Wpis z mikrobloga

W ogóle to podoba mi się jak ciekawą postacią w tym serialu jest David Wallace. Jest to zdecydowanie najbardziej realistyczna postać. Wszyscy mają cechy prawdziwe, ale są one wyolbrzymione i przerysowane, a David to gość, który zachowuje się jakby naprawdę prowadził tę firmę i godził się na cały dokument i zachowywał przy tym ogromny profesjonalizm, mimo że wie, że otaczają go wariaci, ale godzi się na to, bo cały dokument jest dobrą reklamą dla firmy.

#theoffice
s.....w - W ogóle to podoba mi się jak ciekawą postacią w tym serialu jest David Wall...

źródło: comment_1637250568dxrxsqiLBjTAh0opaJyc7d.jpg

Pobierz
  • 14
@smierdakow: @RychuAstlej: również to kiedyś zauważyłem i właśnie jako osoba trochę po fachu do serialowego Davida, zawsze miałem wrażenie że koleś tak dobrze to gra, że albo jest idealnym aktorem do idealnie napisanej roli, albo w życiu prywatnym zajmował się tym samym. Nigdy tego nie zweryfikowałem ale w ogóle mnie to nie zaskakuje. I wygląd, i zachowanie, i ubiór, teksty i logika jaką się kieruje, typowy menadżer wyższego szczebla i
@p0lybius: @smierdakow: A mi aktor grający Davida Wallace'a zupełnie nie pasuje do stanowiska, jakie piastuje w DM. Wszyscy dyrektorzy finansowi, z którymi dane mi było współpracować lub ich znać, byli totalnymi dupkami. A kiedy rzucisz jedno spojrzenie na Andiego Buckleya - od razu widzisz, że to poczciwina, z którą mógłbyś spokojnie się zakumplować i imprezować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przypomnijcie sobie, kiedy wyrzucał Jan. Nawet wtedy