Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym zainteresowaniem Marvelem wśród #rozowepaski na #tinder. Założę się, że gdyby parę lat temu dorosły chłop powiedział, że ma kolekcje komiksów, to by został potraktowany jak niedojrzały dzieciak. Coś mi się zdaje, że ta fala zainteresowania uniwersum jest związana stricte z przystojnymi aktorami obsadzanymi w filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@Hitachikitano: ale imo beka z facetów, którzy mają ponad 20 lat i jarają się jakimś marvelem, DC czy lego.
Żeby nie było ja sam lubię chodzić na filmy marvela, ale nie jaram się całym tym universum, traktuje to jako fajne kino klasy B lub C, dobra akcja, dobre efekty specjalne, kiepska i niskolotna fabuła.

Ale jak widzę tych jakichś fanbojów czy komiksiarzy no to nie dziwie się różowym, że mają beke
@Pozytywny_gosc: ja nawet nie byłem na żadnej z tych nowszych produkcji. Komiksy ostatnie czytałem w podstawówce. Dlatego właśnie poruszyłem ten wątek, bo dosyć regularnie widzę zainteresowanie takimi tematami w opisach na Tinderze, u dorosłych kobiet. Ciężko mi sobie wyobrazić randkę, na której opowiadasz dziewczynie co tam ostatnio wyczyniał Spider man, czy Kapitan Ameryka haha