Wpis z mikrobloga

@matekwiatek: chodzi o firmę Fubu. Kiedyś kupowało się ciuchy Fubu w skateshope. Po chwili pojawiła się podróbka Fishbone która zrobiła się popularna. Podobnie było z butami Robinsonami xd zamiatarki Reebok
  • Odpowiedz
@RitmoXL kurcze rocznik 93 here, przybory z herlitza, bica czy nici mieli tylko bogole, my musieliśmy się zadowolić najtańszymi rzeczami z jakiegoś bazaru albo Auchan, całe dzieciństwo marzyłam o takim dużym pierniku co już miał w środku przybory :( a no i na koniec mieszkaliśmy w jeziorze oczywiście hehe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@RitmoXL: to ja się pochwalę, że miałam kurtkę z Fishbone'a (ze znaczkiem, że to oryginał), kupioną z Mamą, gdzieś na rynku, w czasach, kiedy spodnie przymierzało się stojąc na kawałku kartona ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ehhhh, nostalgiaa... Może i czasy były wtedy skromne, żeby nie powiedzieć biedne, ale to kurna miało to swój urok ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@MMaros: New Yorker jest wlascicielem marki.

The label Fishbone was introduced in 1992, consisting of a women's and a men's line. Only two years later, in 1994, New Yorker ventured accross the border and opened its first branch in Linz, Austria. Once abroad, the company continued to expand rapidly: 1998 in Poland [..]
  • Odpowiedz