Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@Tibor: Ale taguj ten wysryw #gimboateizm
Tylko głupi nie wie, że tak naprawdę "roztrzaska" czy "rozbije" to oznacza po hebrajsku "umiłuje", bądź "otoczy troską" (zależy od kontekstu). Rozbicie o skałę oznacza bycie twardym jak skała w postanowieniu miłowania swojego dziecka.

Podobnie z żonami gwałconymi. "Gwałconymi" z hebrajskiego to oznacza "opiekowanymi". Chodzi o opiekowanie się żonami. Ale skąd taki ateusz ma o tym wiedzieć skoro zamiast studiować Słowo Boże, czyta pewnie tylko
@Cierniostwor:
Katechizm Kościoła Katolickiego:

121 Stary Testament jest nieodłączną częścią Pisma świętego. Jego księgi są natchnione przez

Boga i zachowują trwałą wartość, ponieważ Stare Przymierze nigdy nie zostało odwołane.


123 Chrześcijanie czczą Stary Testament jako prawdziwe słowo Boże. Kościół zawsze z

mocą przeciwstawiał się idei odrzucenia Starego Testamentu pod pretekstem, że Nowy

Testament doprowadził do jego przedawnienia (marcjonizm).
gimboateuszy jak jakiś dawkins.


@JamKarzeu2: no, wiadomo, że dawkins to debil

- Zoologia w Balliol College na Uniwersytecie Oksfordzkim
- jego promotorem był noblista, etolog Nikolaas Tinbergen. Studia ukończył w 1962
- w 1966 otrzymał tytuły Master of Arts i Doctor of Philosophy (Ph.D.).
- w 1989 został uhonorowany tytułem Doctor of Science w Oksfordzie.
- w latach 1967–1969 był profesorem zoologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley
- w 1970 został
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@4kroki: takie "osiągnięcia" są niczym w porównaniu z nieskończonym szczęściem jakie gwarantuje Bóg.... Osiągnąłem dużo więcej, bo osiągnąłem życie z Bogiem. A dawkins co osiągnął? Jakieś tytuły które nic nie znaczą. Miłosiernie spłonie w piekle z tymi swoimi "tytułami", tyle osiągnął...... Ale ateusz nigdy tego nie zrozumie, bo woli zachwycać się jakimiś tytułami nadawanymi samym sobie przez takich samych gimboateistów, zamiast zachwycać się Bogiem jedynym prawdziwym i jego Słowem Świętym...