Wpis z mikrobloga

@srogie_ciasteczko: No właśnie ja już też dawno temu stwierdziłem, że albo barto jest chory (już nawet nie chodzi o brednie jakie wypisuje, tylko właśnie ten brak spójności, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i mocny fanatyzm [i to zupełnie inny niż nawet u bardzo religijnych ludzi, którzy bardzo chcą wierzyć]), albo jest jakimś ubertrollem ateistycznym, który po prostu próbuje jeszcze bardziej ośmieszyć chrześcijan. Tylko on już długo i bardzo często się udziela
Co za kretyn xd stary testament jest dla izraela


@artekF: masz 10 lat, że takie głupoty piszesz? Nawet 30 sekund się nie zastanowiłeś nad tym co napisałeś? xD Ib tu kogoś kretynem nazywasz.. no cóż, typowy katol ignorant, który nie zna własnej religii.

@srogie_ciasteczko: Tak nazywam, jestes kolejnym, za „typowy katol” nie zesraj sie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@artekF: twoja elokwencja i wiedza powala. Nie znasz własnej religii, więc nie dziwię się, że unikasz dyskusji.


@srogie_ciasteczko: Nie znam, bo nie mam, ty stwierdziles ze jestem katolem. A po #!$%@? mam dyskutowac w internecie z typem ktory mnie nie obchhodzi? Wez sie na rlokwencje teraz nie powoluj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°