Wpis z mikrobloga

januszku po zawoduwie, uspokój się tam. Zdalne zajęcia brak straty czasu na dojazdy, więcej czasu na naukę i przyjemności.


@SmakoszKotow: Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chybiłeś analfabeto :) Miałem przyjemność kończyć polibudę i dokładnie wiem jaki poziom polskie uczelnie i polscy studenci reprezentują. Ukończyłem to coś tylko i wyłącznie dla nic niewartego papierka by kobiecina z hru mogła promować mnie do kolejnego etapu. Jestem zdania, że studia w
  • Odpowiedz
  • 2
@Anjay na stacjonarnych:
- materiał na ćwiczeniach jest przerabiany dużo dokładniej i prościej przez to że studenci chodzą do tablicy i wychodzi masa błędów, które są od razu korygowane - lepsze przyswajanie wiedzy
- mnie i większość znajomych stacjonarne bardziej motywują do nauki, zwłaszcza jeśli po drodze są kolokwia, a niezależnie od tego jaka forma studiów będzie to egzamin będzie stacjonarny i w c--j ciężki
wykłady jedynie powinny być zdalnie
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: No jeżeli takiej osoby życie opiera się tylko na studiach to smutne to trochę.

@laventel Przecież na zajęciach podejdzie może max 5 osób z ponad 20, więc aż tak dużo nie pomaga. Tym bardziej jak są punkty za aktywność, bo wtedy zazwyczaj robią w kółko ci sami.

mnie i większość znajomych stacjonarne bardziej motywują do nauki


A mnie nie ¯\_(ツ)_/¯. Do egzaminów zgadzam się, że powinny być stacjonarnie,
  • Odpowiedz