Wpis z mikrobloga

Łańcuszek do poprzedniego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/61765095/lancuszek-do-poprzedniego-wpisu-https-www-wykop-pl/

Dzień szóóóóóósty:

22 lajki + jeden dodatkowy match.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy wchodzę na tindera i patrzę nowa wiadomość. Myślę se, Wera z wczorajszego matcha wreszcie do mnie napisała. A tu nie, nowa para! I do tego PIERWSZA napisałą. No to już wiem, że skoro napisała, to na 100% jest coś nie tak. Wchodzę w jej profil....nawet ładna. 25 lat, szczupła i fajna w okularach, jak pani księgowa wygląda. Myślę sobie, że musi być coś z nią nie tak skoro taka dziewczyna sama zagaduje. Pewnie większość z was już wie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wchodzę w opis i co widzę? ŻE MA DZIECKO XDD Równowaga wszechświata została zachowana. #blackpill tak jak teoria względności została nienaruszona. Wszystko na swoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalnie daje typiary z dziećmi na lewo, ale nie zawsze czytam opisy i prześlizgnęła się widać po prostu.

Typiara ciągle ze mną pisze i widać że się stara XD ....No ok. Skoro i tak nie mam z kim rozmawiać to rozmawiam z nią. Jeśli będzie chciała się spotkać, to się spotkam ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla beki wejde z nią w związek, dla beki zrobie jej drugie dziecko, ożenię się z nią i wezmę kredyt na siebie xD Ale to wszystko tylko dla beki, bo na powaznie nigdy bym się z kimś takim nie związał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no tak całkiem serio, jeśli nadaży się okazja wykorzystania madki p0lki - zrobie to. Jest atrakcyjna i robi fikołki jakbym był jakimś chadem xD Lepiej przelecieć atrakcyjną madke p0lke niż bezdzietnego wieloryba - tak mówił papaj. Chyba.

Jeśli chodzi o Werę, ta już drugi dzień nie odpisuje. Jutro jej przypomne o swoim istnieniu. Nie ma dziecka, więc pewnie woli spotykać się z chadami.

Zgodnie z obietnicą, zrobiłem wywóz śmieci. Wywaliłem pozostałe matche które w ogóle nie odpisywały. Mam aktualnie 22 lajki i tylko dwa matche. p0lke weronike i madke p0lke.

Dziś po 22 spale ostatniego boosta.

Jakież to przygody jeszcze mnie czekają w tym universum tindera, jestem mega ciekaw ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tinder #przegryw #badoo
  • 12