Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@winsxspl: błędny wniosek gość wyciągnął. Nie wygrywał startując z dalszych pozycji bo po prostu NIE STARTOWAŁ z dalszych pozycji xd taki sport, masz tempo do wygrywania wyścigów to najczęściej masz też do bycia w top 3 kwali

Dzieci, takie podstawy trzeba wam tłumaczyć?
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: tak, ale dla porównania Alonso w 2012 wygrywał startując z 8, 11 i 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robił wyniki niesamowite przeciętnym Ferrari, które było wówczas tak naprawdę 4 bolidem w stawce (za McLarenem, RB i Lotusem, choć klasyfikacja mówi inaczej, ale taka była ich realna prędkość)
edit. no, może 3, ale to na zmianę z Lotusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@winsxspl: lata w Ferrari Alonso to był moim zdaniem jego prime, to co robił tamtym bolidem (trzecim a czasem czwartym w stawce) to był totalny kosmos, wybitny kierowca potrafiący wycisnąć z każdej maszyny 120% i być piekielnie skuteczny
  • Odpowiedz
@milosz1204: zgadza się. Lewis może i w swoim prime też by tak robił, ale jego prime przypadał na lata 2018-2019, gdy był jak maszyna nie do ruszenia na P1, bo miał bolid zdecydowanie mocniejszy i nie miał konkurentów praktycznie wcale, więc nie da się tego zweryfikować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@milosz1204: jak bardzo by mnie Alonso nie #!$%@? w 2012 to jednak muszę mu oddać że wtedy osiągnął swój prime. Chociaż też miał sporo farta, o tytuł do końca walczył głównie dlatego że miał też sporo farta, uzyskanego kosztem awarii rywali głównie Mclarena. Ferrari miało to szczęście że w przeciwieństwie do Mcl/Lotusa/RBR nie psuło się w czasie wyścigów. Widziałem że w alternatywnej historii gdzie awarie nie występowały Alonso stracilby matematyczne
  • Odpowiedz
  • 3
@tumialemdaclogin plus można dodać, że Hamilton w 2011 miał najsłabsza psychike z całej swojej kariery, auto dałoby radę wskoczyć spokojnie na drugie miejsce w generalce (przed Buttona) ale nie wytrzymywał presji i tłukł się z Massa, ich wspólnych kolizji to aż ciężko zliczyć na palcach jednej ręki z tamtego sezonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PanPeno: Teoretycznie to miał być tag na moje wywody o F1, jakieś opowieści historyczne, ale nie ma co ukrywać że mowa nienawiści wobec Fernando Alonso miała najwyższą popularność ( ͡º ͜ʖ͡º)

@winsxspl: wtedy to miał problemy miłosne z Nicole( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak trzeba było to i tak potrafił się zebrać i wygrał 3 wyścigi, tyle samo co
  • Odpowiedz
  • 1
@hacerking Jenson Button mówi 'potrzymaj mi piwo' w Kanadzie 2011, gdzie miał kolizję z Hamiltonem, Alonso, przebitą oponę i jeszcze wygrał wyścig ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz