Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Złożyłem skargę na pracownika Biedronki do centrali za odmowę krojenia wędliny na stanowisku mięsnym 40 minut przed zamknięciem. Dzisiaj moi znajomi zostali zaczepieni przez tego pracownika i wypytywala kim ja jestem i chciała wszystkie informacje o mnie. Jeszcze na sam koniec rzuciła ze mam "syndrom starego kawalera" xD (lvl 28). Podobno widziała nas razem na kamerze jak robiliśmy zakupy. Znajomi nic nie wiedzieli o skardze, chyba liczyła ze narobi mi wstydu zaczepiając ich. Ale od kiedy to szeregowy pracownik ma dostęp do monitoringu? Nawet człowiek swobodnie nie może zrobić zakupów. Biedronka do tej pory nie odpowiedziała na skargę. Jestem na cenzurowanym w tym sklepie. Jak żyć? A może powinienem zacząć się bać?
#biedronka #miesny #konsument #sprzedawca #kawaler

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61939bb16d062d000ad44bf1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: pracuję w sklepie, nie w centrali, ale postaram się odpowiedzieć. Z centrali przesyłają na sklep i zależnie czy klient wymaga odpowiedzi, to pisze się wyjaśnienie, czy nie, to się zlewa. Ale to zależy jakiej sytuacji dotyczy, czy kierownik to jakiś sztywniak, czy luzak itp. Każdy sklep indywidualnie. Tu wg mnie osobę poniosło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ragemann: spotkalam sie poki co tylko z dwoma, jedna w Katowicach w galerii libero, a druga w Tychsch w galerii gemini :) maja spoko ceny :) jesli chodzi o swiezosc wedlin- nie zasmierdly sie po 2 dnisch takze spoko ;)
OP: @butterfly: tak chodziło mi z punktu widzenia sklepu. Czyli te skargi można powiedzieć są do niczego, bo centrala i tak nie wymaga od kierownika/pracownika wyjaśnień ani odpowiedzi. Czy coś grozi takiemu pracownikowi jak klient się skarży? Bo w sumie mogłem odpuścić, ale już nie idzie tego cofnąć.
Do tej pory biedronka mi nie odpisała na maila, wysyłałem przez formularz www, nie pytali czy chce odpowiedź. Ale to zaczepianie znajomych
OP: @butterfly: U mnie jest dość duża Biedronka i te osoby z mięsnego nigdy nie przechodzą na inne stanowisko. No chyba, że na magazynie coś robią, to tego nie widać. Ale na pewno nie wykładają towaru i nie pracują na kasie. Po remoncie zostali specjalnie przyjęci na te stanowiska, a pozostałe osoby są te same. U ciebie o której kończycie kroić na mięsnym? Czyli podsumowując sklep oleje skargę, a centrala