Wpis z mikrobloga

@Jonn: Ja już zapiąłem kilka miesięcy temu - zmieniając pracę na lepiej płatną. No ale mam świadomość, że nie dla każdego jest to łatwe :/ Dodatkowo chcę kontynuuować mały biznes poboczny. USD i EUR poszły w górę, co uderza mnie w przypadku zakupu towaru. Dorzućmy do tego pisowski wał, inflację, rosnące stopy procentowe i #!$%@? wie co jeszcze. Żyć nie umierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Distrust: ja będę zmuszony przejść na ryczałt, podatek dochodowy jakieś 2 tys. miesięcznie więcej. Same ubezpieczenie zdrowotne 12 tys. rocznie. Jak inflacja ma nie wywalić w kosmos po nowym roku? I oni jeszcze wysyłają 15 mln ulotek, drukowanych za pieniądze podatnika, że wszyscy na tym skorzystają.
@Jonn: Mogliby chociaż odfiltrować ludzi, którzy są na JDG i nie wysyłać im tego gówna... Są nieskończenie bezczelni. Ja na ryczałcie jestem i dzięki temu zaoszczędziłem nieco kasy w tym roku - przynajmniej do czasu aż wziąłem leasing bo potem już nie kalkulowałem. Tak czy inaczej w przyszłym roku też będę na ryczałcie choćby dlatego, że prowadzę dodatkowo działalność sprzedażową.