Wpis z mikrobloga

Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie od strony prawaków o treści "Kiedy zdechnie Michnik" i zastanawiam sie co takiego zrobil Michnik, że jest tak znienawidzony przez wykopowych prawaków?

Koleś byl więzionym i internowanym opozycjonistą w czasach komuny, jest Kawalerem Orderu Orła Białego, nie dał się skorumpować Rywinowi i zatopił całe SLD i cały czas patrzy władzy na ręce.

#bekazprawakow #neuropa #wyborcza
kobiaszu - Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie o...

źródło: comment_163705367142JRd65JpiTcad1C7PVfBe.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Był opozycjonistą ale wcale nie chciał zmieniać ustroju. Michnik zawsze był zadeklarowanym socjalistą i komunistą wspierającym ideę PRL. Michnik nie uważał że PRL był zły tylko że zarządzają nim niewłaściwi ludzie których chciał zastąpić. Natomiast po zmianach ustrojowych zrobił rzecz najgorszą dla Polskiej Państwowości po '89. Dogadał się z władzą mimo że opozycja ją bezapelacyjnie pokonała. Zapewnił władzy bezpieczeństwo i moralną obronę co pozwoliło na to że klasa PRLowskich
  • Odpowiedz
@SirSherwood: I kto tu niby jest zaślepiony ideologicznie? xD
Wystarczy przytoczyć pare faktów ale jak one nie są po myśli wypoka, to się zaczyna #!$%@? o ,szczuciu' :D
Ty masz sześć lat? Bo to jest poziom twoich dziecinnych argumentów.
Jak chcesz baranie zobaczyć jak wyśmienicie zarządzana jest Wyborcza, to sobie poczytaj jak się tam traktuje pracowników, bo pewnie o tym tez nie słyszałeś ….
N.....e - @SirSherwood: I kto tu niby jest zaślepiony ideologicznie? xD 
Wystarczy pr...

źródło: comment_1637071552ldSymWnTbSK4Z3xboVl1wS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze ziom, chyba nie wiesz jak działa rynek reklam w Polsce. Media przychylne PiS zgarniają największe kawałki tortu. Gazeta Polska Codziennie, Sieci, Do Rzeczy. Media nieprzychylne, lub zupełnie obojętne PiS (nwm, Pani Domu) nie dostają nic, lub bardzo niewiele. Potem w przychodach takiej GPC wychodzi, że 29% jej przychodów z reklam to SSP a GW zarobiła na nich tylko 74 tysięcy przez rok xD

To jawna faworyzacja.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/panstwowe-spolki-wydatki-reklamowe-do-kogo-ida-tvp-media-braci-karnowskich-gazeta-polska-media-tomasz-sakiewicz
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze owszem. Dlatego kryteria podziału wydatków na reklamy z SSP a także innych metod (na przykład Do Rzeczy zarabia na publikacji jakichś śmiesznych poradników wydawanych pod egidą ziobrowego funduszu sprawiedliwości) powinno być robione za pomocą algorytmu uwzględniającego zasięg gazety i parę innych parametrów. To jest do zrobienia.
  • Odpowiedz
Ty masz sześć lat? Bo to jest poziom twoich dziecinnych argumentów.


@Nadmucham_ci_w_kasze: Ale mnie nie obchodza twoje urojenia typie xD GW to jest jeden z najlepiej prowadzonych biznesów. Gdzieś dałem jakiś argument ideologiczny? Nie. A ty płaczesz o jakieś "Bolek mu dał" "Gazeta ma słaby poziom" "Źle traktuje pracowników". Ja zwyczajnie napisałem, że to zrobił z GW biznes który okazał się sukcesem, i jest w topce. A ty się jakoś
  • Odpowiedz
@kobiaszu: ...Linka byś chociaż dał, jak tworzysz taką narrację że "prawaki coś tam".
Ja prawak i mi takie coś do głowy nie przyszło a ty częściowo we mnie uderzasz takimi tekstami.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Wazma kwestia jest taka, że Michnik poszedł do więzienia za najgorszą ze zbrodni w PRLu. Odstępstwo od linii Partii. Michnik nie było opozycjonistą, tylko dysydentem. Tak samo jak Urban, Gomułka i wielu innych.
  • Odpowiedz
Pewnie nadal idzie o to, że w 1990 roku zamknął się na 3 miesiące w Archiwum MSW wraz z Ajnekielem i Holzerem. Nie zachowały się żadne wzmianki i tym jakie konkretnie teczki przeglądali, jakie konkretnie teczki były wyszukiwane, ani czy sporządzali jakieś kopie / notatki.
  • Odpowiedz